objednat

Bahrajn
Sakhir 2020

Varianty zájezdu

Zájezd Prima Exclusive / 6 dní
Termín: 00.00.0000 - 00.00.0000 , cena 0 Kč

Prodej zájezdu na GP Bahrajnu 2020, je na vyžádání. Kontaktujte nás pro zaslání konkrétní nabídky.

 Cena zahrnuje:

• leteckou dopravu v ekonomické třídě včetně všech letištních tax a poplatků
• transfery: letiště – hotel – letiště
• 5 nocí ubytování ve ****hotelu se snídaní v Manámě
• asistenci místního anglicky mluvícího delegáta
• zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:
• cestovní a storno pojištění zájezdu včetně vstupenky
• vstupní vízum do Bahrajnu  - 70 USD
• transfery na okruh

Fakultativní služby:
• 3denní vstupenka na trénink, kvalifikaci a závod dle vlastního výběru
• půldenní výlet „Poklady pouště“ – 3 999 Kč/os. (min. účast 2 os.)
• celodenní výlet „Za poklady Bahrajnu“ - 5 990 Kč/os. (min. účast 2 os.)

Výlety obsahují: klimatizované auto s anglicky hovořícím řidičem po dobu programu, vstupné, vodu nebo džus v autě, v případě celodenního výletu také oběd bez alkoholických nápojů, anglicky hovořícího průvodce, při počtu více jak 15 osob doprovod českého průvodce.

Cestovní doklady: cestovní pas

Informace k ubytování:
Hotel 4* kategorie v Manámě. V hotelu se nachází restaurace, bar, bazén, sauna a fitness. Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchovým  koutem/vanou, WC, TV, telefon, minibar, rychlovarnou konvici (čaj, káva zdarma) a sejf. Ve veřejných prostorách hotelu je Wi-Fi zdarma.

Program:

1. den
Odlet z Prahy

Přílet do Manámy, transfer do hotelu a ubytování.

2. den
Dopoledne volno. Odpoledne individuální transfer na okruh Shakir, prohlídka okruhu Pit Lane. Večer volní program/ prohlídka města.

3. den
Dopoledne volno.
Odpoledne individuální transfer na okruh Shakir. Program na okruhu - první a druhé měřené tréninky. Večerní návrat do hotelu a individuální program. Alternativní program: půldenní výlet „Poklady pouště“ nebo celodenní výlet  Za poklady Bahrajnu“.

Poklady pouště“ (4 hod.)

Návštěva pevnosti z počátku 19. století, kterou založil Šajch Salman Bin Ahmed Bin Fátih, následuje cesta do hlubin bahrajnské pouště spojená s prohlídkou prvního ropného vrtu v Zálivu z roku 1932. Vedle něj je Ropné muzeum, jehož prohlídka určitě stojí zato. Poté  vyhledáme zázračný strom, který se nachází uprostřed pouště daleko od zdrojů vody už přes 400 let, proto se nazývá Stromem života. Tímto bodem výlet končí a následuje návrat do hotelu. Jedině tato cesta umožní lidem si udělat představu o tom, jak jsou ropné žíly rozesety po celé poušti.

Za poklady Bahrajnu (8 hodin s obědem)

Po snídani začíná výlet prohlídkou mešity Al Fátih (zvenku i zevnitř), její interiér může pojmout až 7 tisíc věřících, poté následuje návštěva Národního bahrajnského muzea, které vystavuje vzácné exponáty  z historie země, a to zvláště z období dilmunské civilizace. Následuje prohlídka  Muzea Koránu, kde se nacházejí velmi vzácné výtisky a rukopisy koránů z celého islámského světa, poté výlet pokračuje prohlídkou bahrajnské pevnosti z 16. století, již postavili Portugalci u břehů Perského zálivu. Následuje návštěva královské velbloudí farmy s více než 175 závodními velbloudy. Předposledním bodem programu jsou dilmunské pohřební mohyly a výlet končí v historickém súku  a uličkách se zlatem, perlami a kořením, návrat do hotelu.

4. den

Dopoledne volno. Odpoledne individuální transfer na okruh Shakir. Program na okruhu – třetí měřený trénink a kvalifikace. Autogramiáda jezdců F1. Večerní návrat do hotelu a individuální program.

5. den
Dopoledne volno. Odpoledne individuální transfer na okruh Shakir.  Program na okruhu – závod Grand Prix Bahrajnu F1 2016. Večerní návrat do hotelu, check out z hotelu a transfer na letiště.

6. den
Odlet z Manámy v nočních hodinách. Přílet do Prahy v ranních hodninách.

Odletové místo: Letiště Václava Havla Praha-Ruzyně.

Co můžete zažít navíc:
Poznat krajinu luxusu a bohatství přezdívanou i „perla Perského zálivu“, aneb „brána do Arábie“. Projít se bělostnými plážemi a koupat se v průzračném moři. Zažít závod F1 v orientálním prostředí a sledovat jízdy nejlepších pilotů planety v nočním závodě.

Program zájezdu nebo jeho délku je možné upravit dle požadavku klienta.

Uvedená cena zájezdu je orientační a její výši může ovlivnit aktuální cena letecké dopravy, cena a typ ubytování i další služby. S blížícím se datem konání akce je možné předpokládat zvýšení ceny zájezdu. V případě vážného zájmu o tento zájezd vám zašleme aktuální cenovo nabídku.

 

Vstupenky

Název Tribuna výhled na TV krytá tribuna
Main Grandstand Ano Ano Ano
Batelco Grandstand Ano Ano Ano
Turn 1 Grandstand Ano Ano Ano
University Grandstand Ano Ano Ano
Victory Grandstand Ano Ano Ano

Vstupenka Hospitality Tend vás opravňuje ke vstupu do klimatizovaných prostor stanu Gulf Air Club vybaveného TV obrazovkami ke sledování závodu. Ve stanu je možné zakoupit jídlo i pití včetně piva a vína. Vstupenka Hospitality Tend vás neopravňuje ke vstupu na tribuny okruhu Shakir - je to exklusivní doplněk ke vstupence na tribunu.  

Dětské vstupenky: sleva z ceny dospělé vstupenky pro děti ve věku 3-15 let. Děti do 3 let mají vstup na okruh zdarma bez nároku na místo k sezení.

KE KAŽDÉ OBJEDNANÉ VSTUPENCE OBDRŽÍTE ZDARMA POUZDRO A ŠNŮRKU NA KRK.

Obecné informace:
Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění   vstupenek.

Samostatně objednané vstupenky:
obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Poštovné ve výši 890 Kč za objednávku, zahrnuje rezervační a distribuční poplatky. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.
Vzhledem k ceně vstupenek a dlouhé době před samotným konáním Grand Prix je možné uzavřít storno pojištění vstupenek.

 CENA VSTUPENKY

POJISTNÉ

TARIF

1 - 500

29

TS01

501 - 1 000

49

TS02

1 001 - 2 000

89

TS03

2 001 - 3 500

170

TS04

3 501 - 5 000

260

TS05

5 001 - 10 000

470

TS06

10 001 - 18 000

690.

TS07

18 001 - 25 000

980

TS08

25 001 - 35 000

1 460

TS09

35 001 - 50 000

1 980

TS10


Vstupenky objednané se zájezdem:
obdrží klienti při odletu na zájezd. 

 

 

Pojištění zájezdu zahrnuje

  • zákonné pojištění CK Prima Italia s.r.o. dle zákona č. 159/1999 Sb.

Doporučená pojištění

  • cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a storno pojištění vstupenky.

Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?

Pořadatelé závodů začínají prodávat vstupenky na závody formule 1 v době 12 – 9 měsíců před závodem. U většiny Grand Prix se vstupenky prodávají v jednom až dvou slevových pásmech, kdy je poskytována sleva ve výši až 30 % z ceny vstupenky. Včasným nákupem tak můžete ušetřit až tisíce korun. Se zahájením prodeje vstupenek se začíná prodávat i zájezd na Grand Prix.

Jak objednat zájezd z webových stran?

      1.   vyberete si zájezd a vstupenku a uskutečníte objednávku

2.     na e-mail obdržíte potvrzení o objednávce

3.     na e-mail obdržíte cestovní smlouvu s výzvou k platbě

4.     zaplatíte 50 % z ceny zájezdu, plnou cenu vstupenky a podepsanou smlouvu zašlete e-mailem zpět do cestovní kanceláře

5.     30 dní před odjezdem na zájezd doplatíte 50 % z ceny zájezdu

6.     7 dní před odjezdem obdržíte na e-mail instrukce k programu zájezdu a programu závodního víkendu

7.     při odjezdu na zájezd obdržíte info balíček včetně vstupenky

Zájezd i vstupenku je možné rovněž objednat telefonicky nebo osobně v kanceláři Prima Italia. Zaplatit můžete bankovním převodem, kreditní kartou z webových stran nebo v hotovosti v kanceláři Prima Italia.

Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

Je možné objednat zájezd bez dopravy? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

Poskytujeme věrnostní slevy ve výši 5% - 10% a dětské slevy ve výši 500 Kč / zájezd. Informace o čerpání těchto slev jsou uvedeny u konkrétních zájezdů.

Při objednání zájezdu včetně vstupenky neplatíte na rozdíl od samostatně koupené vstupenky rezervační poplatek za vstupenku.

Cena zájezdu nezahrnuje vstupenku.

Vstupenka na závody F1 je fakultativní služba, není zahrnuta v ceně zájezdu a to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek. Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu, na konkrétní tribuně. Vybraná vstupenka již bude zahrnuta v celkové objednávce. Výjimkou jsou zájezdy typu Prima Complet, které již vstupenku zahrnují. 

Dárkový voucher.

Na přání vám vystavíme dárkový voucher tištěný na speciálním papíře se jménem obdarovaného. Vystavení a zaslání dárkového voucheru stojí 120 Kč.

Co můžete zažít o závodním víkendu Grand Prix?

Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule1. Součástí programu jsou i závody série formule 2, GP 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete boxovou uličku (pit lane) i vesničku F1 (Village F1), kde se konají podpisové akce a je zde možné zakoupit formulové zboží (čepice, trika, bundy a modely F1 jednotlivých týmů). Nabídka a program je různý podle okruhů.

 Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.

tel. 222 511 548

Bah5
Bah5
Bah12
Bah12
Bah9
Bah9
GP BAHRAJN_2015_02
GP BAHRAJN_2015_02
GP BAHRAJN_2015_01
GP BAHRAJN_2015_01
Bah1
Bah1
Bah4
Bah4
GP BAHRAJN_2015_09
GP BAHRAJN_2015_09
GP BAHRAJN_2015_10
GP BAHRAJN_2015_10
Bah7
Bah7
Bah3
Bah3
Bah10
Bah10
GP BAHRAJN_2015_13
GP BAHRAJN_2015_13
GP BAHRAJN_2015_14
GP BAHRAJN_2015_14
GP BAHRAJN_2015_24
GP BAHRAJN_2015_24
GP BAHRAJN_2015_21
GP BAHRAJN_2015_21
GP BAHRAJN_2015_11
GP BAHRAJN_2015_11
GP BAHRAJN_2015_17
GP BAHRAJN_2015_17
GP BAHRAJN_2015_16
GP BAHRAJN_2015_16
GP BAHRAJN_2015_20
GP BAHRAJN_2015_20
Bah6
Bah6
GP BAHRAJN_2015_23
GP BAHRAJN_2015_23
GP BAHRAJN_2015_25
GP BAHRAJN_2015_25
hotel
hotel
room Swiss 1
room Swiss 1
room Swiss2
room Swiss2
koupelna
koupelna
restaurant
restaurant
terasse
terasse
Mapka okruhu
Mapka okruhu

Příští GP se jede:

Mexiko - Mexico City 27/10/2019

27.10.2019 20:10

Start za:

[clock1]

Dárkový voucher

na formuli 1

 

Exkluzivně s Emirates na F1

  8dní za 33 890 Kč

 

MONAKO 2020, letecký zájezd
delegát, cena 14 980 Kč

           Pilotem formule 1

         na okruhu v Monze (IT)! 

            Vánoční dárek

 

          

 


      Prima Italia je tu pro vás

            již od roku 2007

1. největší nabídka zájezdů na F1 v ČR
2. jediná CK specializovaná na F1 v ČR
3. autorizovaný prodejce vstupenek
4. oficiální partner okruhů formule 1
5. VIP prodejce vstupenek a balíčku F1
6. zájezdy pro firemní klienty
7. Consierge program F1

 


Program GP Mexika 2019

Pátek 25. 10.

17:00 - 18:30 1. trénink
21:00 - 22:30 2. trénink


Sobota 26. 10.

17:00 - 18:00 3. trénink
20:00 - 21:00 Kvalifikace


Neděle 27. 10.

20:10 Závod


GP Japonska 2019

1. Valtteri Bottas Mercedes 25
2. Sebastian Vettel Ferrari 18
3. Lewis Hamilton Mercedes 16
4. Alexander Albon Red Bull 12
5. Carlos Sainz McLaren 10
6. Daniel Ricciardo Renault 8
7. Charles Leclerc Ferrari 6
8. Pierre Gasly Toro Rosso 4
9. Sergio Perez Racing Point 2
10. Nico Hulkenberg Renault 1

Průběžné pořadí jezdců 2019

1. Lewis Hamilton - GBR 338
2. Valtteri Bottas - FIN 274
3. Charles Leclerc - MON 221
4. Max Verstappen - NED 212
5. Sebastian Vettel - GER 212
6. Carlos Sainz - ESP 76
7. Pierre Gasly - FRA 73
8. Alexander Albon - THA 64
9. Daniel Ricciardo - AUS 42
10. Nico Hulkenberg - GER 35

Průběžné pořadí týmů 2019

1. Mercedes 612
2. Ferrari 433
3. Red Bull 323
4. McLaren 111
5. Renault 77
6. Toro Rosso 59
7. Racing Point 54
8. Alfa Romeo 35
9. Haas 28
10. Williams 1

Sledujte nás:

FACEBOOK RSS
Booking.com
 
 
 

Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme!

+420 222 958 556

Copyright © 2019 Prima Italia. Sídlo: Do Dubče 430, 190 11 Praha 9. Kancelář: Pod pekárnami 10, 190 00 Praha 9 -Vysočany, Czech Republic. Tel.: +420 222 511 548, +420 604 276 000, E-mail: formule1@primaitalia.cz. Fotografie na těchto webových stranách jsou použity s výhradním svolením p. Jiřího Křenka a společnosti Active Pictures s.r.o.