objednat

SAE
Abu Dhabi 25/11/18

Varianty zájezdu

Zájezd Prima Fly Exclusive / 8 dní
Termín: 21.11.2018 - 28.11.2018 , cena 34 590 Kč

Cena zahrnuje:
• leteckou dopravu společností Emirates v ekonomické třídě včetně všech letištních tax a poplatků
• transfery: letiště Dubaj – hotel Abu Dhabi, hotel Abu Dhabi - hotel Dubaj - letiště Dubaj
• 5 nocí ubytování ve ****hotelu v Abu Dhabi
• 2 noci ubytování v ****hotelu v Dubaji
• zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
• asistence českého delegáta CK

Cena nezahrnuje:
• cestovní a storno pojištění zájezdu včetně vstupenky

Fakultativní služby:
• 3denní vstupenka na trénink, kvalifikaci a závod dle vlastního výběru
• Jeep Desert Safari (výlet do pouště na jeepech zakončen bohatou večeří a programem v beduínském kempu) - 2 300 Kč/os./včetně večeře a nealko nápojů; výlet Dubaj -  Exclusive Sight Seeing Tour of Dubai s českým průvodcem - 2 560 Kč/os. + vstup na Burj Khalifa (nejvyšší budova světa) - 1 700 Kč/os.  

Vízová povinnost:
pro občany České republiky a Slovenska není vyžadována vízová povinnost.

Informace k ubytování:
prvních pět nocí jsou klienti ubytováni v hotelu ****Oryx Abu Dhabi, v prostorných klimatizovaných 2lůžkových pokojích, které mají moderní interiér a jsou vybavené koupelnou, fénem a župany s pokojovou obuví. V pokojích se dále nachází satelitní TV, Wi-Fi, kávovar a sejf. Hotel je vzdálen 5 min. od pláže Abu Dhabi a 15. min od Fan zóny F1. V hotelu je bazén a dvě restaurace.
Poslední dvě noci stráví klienti ve **** hotelu Majestic Tower v Dubaji. Elegantně zařízené pokoje jsou vybavené koupelnou s vanou, sprchou a sušičem vlasů. Pokoje mají individuálně kontrolovatelnou klimatizaci, internet, TV, minibar a sejf. Hotel se nachází nedaleko historické části Dubaje. 5 min. od hotelu je stanice metra. V okolí obchody a restaurace. Cesta na letiště v Dubaji trvá cca 20 min. V hotelu je několik restaurací, bar a dva bazény.

Program:

St 21. 11.
15:15 odlet z Prahy do Dubaje.

Čt 22. 11.
00:20 přílet do Dubaje, transfer do Abu Dhabi, ubytování v hotelu.
Po snídani individuální transfer na okruh Yas Marina - návštěva Ferrari World Centra. Večerní individuální prohlídka Abu Dhabi.

Pá 23. 11.
Snídaně. Dopoledne - individuální transfer na okruh Yas Marina. První a druhé měřené tréninky. Individuální návštěva Ferrari World centra. Hudební koncert v Yas Arena. Večer návrat do hotelu. Alternativní program od 15:00 Jeep Safari Desert.

So 24. 11.
Snídaně. Dopoledne - individuální transfer na okruh Yas Marina. Třetí měřený trénink a kvalifikace. Hudební koncert v Yas Arena. Večer návrat do hotelu.

Ne 25. 11.
Snídaně. Dopoledne - individuální transfer na okruh Yas Marina. Grand Prix Abu Dhabi F1 – závod. Hudební koncert v Yas Arena. Večer návrat do hotelu.

Po 26. 11.
Snídaně. Transfer do Dubaje, ubytování. Individuální program.

Út 27. 11.
Snídaně. Exclusive Sight Seeing Tour of Dubai s průvodcem + prohlídka nejvyšší budovy světa Burj Kalifa. Alternativní program - individuální prohlídka Dubaje.

St 28. 11.
Snídaně.
08:55 odlet z Dubaje.
12:40 přílet do Prahy.

Odletové místo: Letiště Václava Havla Praha-Ruzyně.

Co můžete zažít navíc:
několikrát navštívit největší zábavní park na světě Ferrari World Centrum - neboť jednou to nestačí! Poznat Abu Dhabi a Dubaj, synonyma bohatství, obchodu a turistiky s nedostižnými nákupními možnostmi. Zažít formuli 1 z jiného pohledu a pochopit, proč tento sport patří mezi nejsledovanější sportovní a společenské události na světě.

Program zájezdu je možné alternativně upravit s odletem z Vídně. 

Fotogalerie ze zájezdu na GP Abu Dhabi: 2012  2013  2014

 

VSTUPENKY KUPUJETE U PARTNERA OKRUHU YAS MARINA CIRCUIT

Vstupenky

Název Tribuna výhled na TV krytá tribuna
Abu Dhabi Hill Ne Ano Ne
Main Grandstand Ano Ano Ano
Main Grandstand GP Park Pass Ano Ano Ano
Marina Grandstand Ano Ano Ano
North Grandstand Ano Ano Ano
South Grandstand Ano Ano Ano
South Grandstand GP PARK Ano Ano Ano
West Grandstand Ano Ano Ano
South Club Ano Ano Ano
Main Club Ano Ano Ano
West Club Ano Ano Ano
West Lounge Ano Ano Ano
North Lounge Ano Ano Ano
Al Dhiyafa Ano Ano Ano
Al Jood Ano Ano Ano

Prodej vstupenek na GP ABU DHABI 2018 bude zahájen v únoru 2018.

Vyprodáno / není v prodeji

Vstupenka víkend je platná 4 dny - čtvrtek, pátek, sobota a neděle

Vstupenka neděle je platná 2 dny - sobota a neděle

Vstupenky označené GP PARK PASS umožňují návštěvu Ferrari World Abu Dhabi a Yas Waterworld (aquaparku na ostrově Yas Island)

Volný vstup do Pit lane je ve čtvrtek umožněn při zakoupení 4denní vstupenky.

  

  

Vstupenka South/West/North/Main Club zahrnuje vstup do privátního klimatizovaného salonu, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, možnost objednávky menu a lá carte.

Vstupenka North Lounge zahrnují vstup na místa na balkoně tribuny North vstup do privátního  klimatizovaného salonu, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, možnost objednávky menu a lá carte.

Vstupenka Al Dhiyafa a Al Jood zahrnují vstup na místa na balkoně tribun West a Main, vstup do privátního klimatizovaného salonu, neomezenou konzumaci jídla a nealkoholických nápojů, možnost zakoupení alkoholických nápojů.

Informace a ceny vstupenek do Paddock Club naleznete zde.

Čtyřdenní i dvoudenní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na hudební koncert v Yas Arena (koncertní prostor na okruhu) po skončení denního programu F1. Vstup na koncert je podmíněn vstupenkou na relevantní den. Jména účinkujících umělců budou potvrzena dva měsíce před závodem.

V minulých letech zde vystoupili, Depeche Mode, Madonna, Muse, Enimen, Paul McCartney, The Who nebo Nickelback.

Vstupenky ve formě čipové karty obdržíte v dárkové kazetě společně se šňůrkou na krk a programem závodního víkendu v Yas Marina.

Obecné informace:

Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

Samostatně objednané vstupenky:

obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Rezervační a distribuční poplatek 690 Kč za vstupenku. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

Vzhledem k ceně vstupenek a dlouhé době před samotným konáním Grand Prix doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenek.

 

 CENA VSTUPENKY

POJISTNÉ

TARIF

1 - 500

29

TS01

501 - 1 000

49

TS02

1 001 - 2 000

89

TS03

2 001 - 3 500

170

TS04

3 501 - 5 000

260

TS05

5 001 - 10 000

470

TS06

10 001 - 18 000

690.

TS07

18 001 - 25 000

980

TS08

25 001 - 35 000

1 460

TS09

35 001 - 50 000

1 980

TS10

Vstupenky objednané se zájezdem:

obdrží klienti při odletu na zájezd (pozn. vstupenky objednané po 27.10.2017 jsou na základě obdrženého voucheru k vyzvednutí na okruhu Yas Marina), nebo si je mohou před odletem osobně vyzvednout v kanceláři Prima Italia. Klienti hradí rezervační a distribuční poplatky ve výši 690 Kč / vstupenku.

 

 

 

Pojištění zájezdu zahrnuje

  • zákonné pojištění CK Prima Italia s.r.o. dle zákona č. 159/1999 Sb.

Doporučená pojištění

  • komplexní cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Cena pojištění 592 Kč / zájezd
  • storno pojištění zájezdu, které zahrnuje i pojištění vstupenky je 990 Kč.
Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?

Pořadatelé závodů začínají prodávat vstupenky na závody formule 1 v době 12 – 9 měsíců před závodem. U většiny Grand Prix se vstupenky prodávají v jednom až dvou slevových pásmech, kdy je poskytována sleva ve výši až 30 % z ceny vstupenky. Včasným nákupem tak můžete ušetřit až tisíce korun. Se zahájením prodeje vstupenek se začíná prodávat i zájezd na Grand Prix.

Jak objednat zájezd z webových stran?

      1.   vyberete si zájezd a vstupenku a uskutečníte objednávku

2.     na e-mail obdržíte potvrzení o objednávce

3.     na e-mail obdržíte cestovní smlouvu s výzvou k platbě

4.     zaplatíte 50 % z ceny zájezdu, plnou cenu vstupenky a podepsanou smlouvu zašlete e-mailem zpět do cestovní kanceláře

5.     30 dní před odjezdem na zájezd doplatíte 50 % z ceny zájezdu

6.     7 dní před odjezdem obdržíte na e-mail instrukce k programu zájezdu a programu závodního víkendu

7.     při odjezdu na zájezd obdržíte info balíček včetně vstupenky

Zájezd i vstupenku je možné rovněž objednat telefonicky nebo osobně v kanceláři Prima Italia. Zaplatit můžete bankovním převodem, kreditní kartou z webových stran nebo v hotovosti v kanceláři Prima Italia.

Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

Je možné objednat zájezd bez dopravy? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

Poskytujeme věrnostní slevy ve výši 5% - 10% a dětské slevy ve výši 500 Kč / zájezd. Informace o čerpání těchto slev jsou uvedeny u konkrétních zájezdů.

Při objednání zájezdu včetně vstupenky neplatíte na rozdíl od samostatně koupené vstupenky rezervační poplatek za vstupenku.

Cena zájezdu nezahrnuje vstupenku.

Vstupenka na závody F1 je fakultativní služba, není zahrnuta v ceně zájezdu a to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek. Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu, na konkrétní tribuně. Vybraná vstupenka již bude zahrnuta v celkové objednávce. Výjimkou jsou zájezdy typu Prima Complet, které již vstupenku zahrnují. 

Dárkový voucher.

Na přání vám vystavíme dárkový voucher tištěný na speciálním papíře se jménem obdarovaného. Vystavení a zaslání dárkového voucheru stojí 120 Kč.

Co můžete zažít o závodním víkendu Grand Prix?

Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule1. Součástí programu jsou i závody série formule 2, GP 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete boxovou uličku (pit lane) i vesničku F1 (Village F1), kde se konají podpisové akce a je zde možné zakoupit formulové zboží (čepice, trika, bundy a modely F1 jednotlivých týmů). Nabídka a program je různý podle okruhů.

 Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.

tel. 222 511 548

AD_14_IBOD_1
AD_14_IBOD_1
AD_14_IBOD_2
AD_14_IBOD_2
AD_14_IBOD_3
AD_14_IBOD_3
AD_14_IBOD_4
AD_14_IBOD_4
AD_14_IBOD_5
AD_14_IBOD_5
AD_14_IBOD_6
AD_14_IBOD_6
AD-15-IBOD-7
AD-15-IBOD-7
AD-15-IBOD-8
AD-15-IBOD-8
AD-15-IBOD-9
AD-15-IBOD-9
AD-15-IBOD-10
AD-15-IBOD-10
AD-12-IBOD-11
AD-12-IBOD-11
AD-12-IBOD-12 (1)
AD-12-IBOD-12 (1)
AD-12-IBOD-12 (3)
AD-12-IBOD-12 (3)
AD-12-IBOD-12 (4)
AD-12-IBOD-12 (4)
AD-12-IBOD-12 (5)
AD-12-IBOD-12 (5)
AD-12-IBOD-13 (2)
AD-12-IBOD-13 (2)
AD-13-IBOD-17
AD-13-IBOD-17
AD-13-IBOD-18
AD-13-IBOD-18
AD-13-IBOD-19
AD-13-IBOD-19
AD-13-IBOD-20
AD-13-IBOD-20
AD-13-IBOD-21
AD-13-IBOD-21
AD-14-IBOD-22
AD-14-IBOD-22
AD-14-IBOD-23
AD-14-IBOD-23
AD-14-IBOD-24
AD-14-IBOD-24
AD-14-IBOD-25
AD-14-IBOD-25
AD-14-IBOD-26
AD-14-IBOD-26
AD-14-IBOD-27
AD-14-IBOD-27
ADT_2
ADT_2
ADT_1
ADT_1
Mapka okruhu
Mapka okruhu

Příští GP se jede:

Austrálie / V PRODEJI - Melbourne 25/03/18

25.03.2018 07:00

Start za:

[clock1]

      Nejprodávanější zájezd

                na F1 2018

   

     Zahájen prodej zájezdu

          11 990 Kč I 6 Dní

 

    Letecký zájezd za 8 990 Kč

             LAST MINUTE

  

 

Konečné pořadí jezdců 2017

1. Lewis Hamilton - GBR 363
2. Sebastian Vettel - GER 317
3. Valtteri Bottas - FIN 305
4. Kimi Räikkönen - FIN 205
5. Daniel Ricciardo - AUS 200
6. Max Verstappen - NED 168
7. Sergio Perez - MEX 100
8. Esteban Ocon - FRA 87
9. Carlos Sainz - ESP 54
10. Nico Hulkenberg - GER 43

Konečné pořadí týmů 2017

1. Mercedes 668
2. Ferrari 522
3. Red Bull Racing 368
4. Force India 187
5. Williams 83
6. Renault 57
7. Toro Rosso 53
8. Haas 47
9. McLaren 30
10. Sauber 5

Sledujte nás:

FACEBOOK RSS
 
 
 

Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme!

+420 222 958 556

Copyright © 2018 Prima Italia. Sídlo: Do Dubče 430, 190 11 Praha 9. Kancelář: Pod pekárnami 10, 190 00 Praha 9 -Vysočany, Czech Republic. Tel.: +420 222 511 548, +420 604 276 000, E-mail: formule1@primaitalia.cz. Fotografie na těchto webových stranách jsou použity s výhradním svolením p. Jiřího Křenka a společnosti Active Pictures s.r.o.