objednat

SAE / V PRODEJI
Abu Dhabi 01/12/2019

Varianty zájezdu

Zájezd Prima Fly Exclusive / 8 dní
Termín: 27.11.2019 - 04.12.2019 , cena 32 980 Kč
Zájezd Prima Smart / 4 dny
Termín: 29.11.2019 - 02.12.2019 , cena 0 Kč

Prodej zájezdu na GP Abu Dhabi F1 Prima Smart  bude zahájen v květnu 2019. Předpokládaná cena zájezdu 22 000 - 26 000 Kč. 

 

 Cena zahrnuje:
• leteckou dopravu společností Smart Wings v ekonomické třídě včetně všech letištních tax a poplatků
• transfery: letiště Dubaj - hotel Abu Dhabi, hotel Abu Dhabi - letiště Dubaj
• 3 noci ubytování s bohatou snídaní formou bufetu ve ****hotelu v Abu Dhabi
• zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
• asistence českého delegáta CK

Cena nezahrnuje:
• cestovní a storno pojištění zájezdu včetně vstupenky

Fakultativní služby:
• 3denní vstupenka na trénink, kvalifikaci a závod dle vlastního výběru

Vstupenka zahrnuje vstup zdarma na páteční, sobotní i nedělní koncerty v Du Arena, což je koncertní prostor vedle okruhu Yas Marina pro 40 000 diváků.

• Jeep Desert Safari (výlet do pouště na jeepech zakončen bohatou večeří a programem v beduínském kempu) - 2 300 Kč/os./včetně večeře a nealko nápojů. 

Cestovní doklady: cestovní pas

Vízová povinnost:
pro občany České republiky a Slovenska není vyžadována vízová povinnost.

Informace k ubytování:
klienti jsou ubytováni v hotelu ****Oryx Abu Dhabi, v prostorných klimatizovaných 2lůžkových pokojích, které mají moderní interiér a jsou vybavené koupelnou, fénem a župany s pokojovou obuví. V pokojích se dále nachází satelitní TV, Wi-Fi, kávovar a sejf. Hotel je vzdálen 5 min. od pláže Abu Dhabi a 15. min od Fan zóny F1. V hotelu je bazén a dvě restaurace.

Program:


Pá 29. 11.
9:20 odlet z Prahy do Dubaje. 18:30 přílet do Dubaje, transfer do Abu Dhabi, ubytování v hotelu.
Individuální večerní program.

So 30. 11.
Snídaně. Dopoledne - individuální transfer na okruh Yas Marina. Třetí měřený trénink a kvalifikace. Hudební koncert v Du Arena. Večer návrat do hotelu.

Ne 1. 12.
Snídaně. Dopoledne - individuální transfer na okruh Yas Marina. Grand Prix Abu Dhabi F1 – závod. Hudební koncert v Du Arena. Večer návrat do hotelu.

Po 2. 12 .

Snídaně, volný dopolední program. Transfer do Dubaje. 
19:30 odlet z Dubaje.
23:20 přílet do Prahy.

Odletové místo: Letiště Václava Havla Praha-Ruzyně.

Co můžete zažít navíc:

Hotel Oryx, kde letos se zájezdem budeme ubytováni po osmé, disponuje Irskou hospodou s každodenním programem (hudební vystoupení skupina a zpěváků), evropskou kuchyní i českým pivem, vše za přijatelné ceny. Vedle hotelu je malý (neoznačený) obchod, kde můžete koupit pivo i alkoholické nápoje za evropské ceny.

Zájezd na F1 do Abu Dhabi je veliká mozaika zážitků - závod F1, návštěva okruhu Yas Marina a největšího  zábavního  parku na světě Ferrari  Word. Abu Dhabi , hudební  koncerty po programu na okruhu Yas Marina, výlet do pouště, orient, Dubaj i návštěva Burj Khalifa – nejvyšší budovy světa. Je to spousta aktivit v osmi dnech, které mohou  patřit mezi  vaše největší životní zážitky.  

 

Fotogalerie ze zájezdů CK Prima Italia na GP Abu Dhabi: 2012  2013  2014  2016

VSTUPENKY KUPUJETE OD SMLUVNÍHO PARTNERA OKRUHU YAS MARINA 

Vstupenky

Název Tribuna výhled na TV krytá tribuna Neděle Víkend
Abu Dhabi Hill Ne Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
Main Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
Marina Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
North Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
South Grandstand - na vyžádání Ano Ano Ano 14 180 Kč 14 890 Kč
West Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
South Club Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
Main Club Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
West Lounge Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
North Lounge Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
Yas Suite Al Jood Main Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
Yas Suite West Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno
Yas Suite Nord Grandstand Ano Ano Ano Vyprodáno Vyprodáno

Vyprodáno / není v prodeji

Vstupenka víkend je platná 4 dny - čtvrtek, pátek, sobota a neděle.

Volný vstup do Pit lane je ve čtvrtek umožněn při zakoupení 4denní vstupenky.

Vstupenka neděle je platná 2 dny - sobota a neděle


  

  

Vstupenka South/West/North/Main Club zahrnuje vstup do privátního klimatizovaného salonu, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, možnost objednávky menu a lá carte.

Vstupenka North Lounge zahrnují vstup na místa na balkoně tribuny North vstup do privátního  klimatizovaného salonu, kde je možné zakoupit jídlo a nealkoholické nápoje, možnost objednávky menu a lá carte.

Vstupenka Al Dhiyafa a Al Jood zahrnují vstup na místa na balkoně tribun West a Main, vstup do privátního klimatizovaného salonu, neomezenou konzumaci jídla a nealkoholických nápojů, možnost zakoupení alkoholických nápojů.

Informace a ceny vstupenek do Paddock Club naleznete zde.

Čtyřdenní i dvoudenní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na hudební koncert v Yas Arena (koncertní prostor na okruhu) po skončení denního programu F1. Vstup na koncert je podmíněn vstupenkou na relevantní den. Jména účinkujících umělců budou potvrzena dva měsíce před závodem.

V minulých letech zde vystoupili, Depeche Mode, Madonna, Muse, Enimen, Paul McCartney, The Who nebo Nickelback.

Vstupenky ve formě čipové karty obdržíte v dárkové kazetě společně se šňůrkou na krk a programem závodního víkendu v Yas Marina.

Obecné informace:

Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

Samostatně objednané vstupenky:

obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Rezervační a distribuční poplatek 590 Kč za objednávku. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

Vzhledem k ceně vstupenek a dlouhé době před samotným konáním Grand Prix doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenek.

 

 CENA VSTUPENKY

POJISTNÉ

TARIF

1 - 500

29

TS01

501 - 1 000

49

TS02

1 001 - 2 000

89

TS03

2 001 - 3 500

170

TS04

3 501 - 5 000

260

TS05

5 001 - 10 000

470

TS06

10 001 - 18 000

690.

TS07

18 001 - 25 000

980

TS08

25 001 - 35 000

1 460

TS09

35 001 - 50 000

1 980

TS10

Vstupenky objednané se zájezdem:

obdrží klienti při odletu na zájezd (pozn. vstupenky objednané po 27.10.2017 jsou na základě obdrženého voucheru k vyzvednutí na okruhu Yas Marina), nebo si je mohou před odletem osobně vyzvednout v kanceláři Prima Italia. Klienti hradí rezervační a distribuční poplatky ve výši 590 Kč / objednávku.

Pojištění zájezdu zahrnuje
  • zákonné pojištění CK Prima Italia s.r.o. dle zákona č. 159/1999 Sb.

Doporučená pojištění

  • komplexní cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Cena pojištění 592 Kč / zájezd
  • storno pojištění zájezdu, které zahrnuje i pojištění vstupenky je 990 Kč.
Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?

Pořadatelé závodů začínají prodávat vstupenky na závody formule 1 v době 12 – 9 měsíců před závodem. U většiny Grand Prix se vstupenky prodávají v jednom až dvou slevových pásmech, kdy je poskytována sleva ve výši až 30 % z ceny vstupenky. Včasným nákupem tak můžete ušetřit až tisíce korun. Se zahájením prodeje vstupenek se začíná prodávat i zájezd na Grand Prix.

Jak objednat zájezd z webových stran?

      1.   vyberete si zájezd a vstupenku a uskutečníte objednávku

2.     na e-mail obdržíte potvrzení o objednávce

3.     na e-mail obdržíte cestovní smlouvu s výzvou k platbě

4.     zaplatíte 50 % z ceny zájezdu, plnou cenu vstupenky a podepsanou smlouvu zašlete e-mailem zpět do cestovní kanceláře

5.     30 dní před odjezdem na zájezd doplatíte 50 % z ceny zájezdu

6.     7 dní před odjezdem obdržíte na e-mail instrukce k programu zájezdu a programu závodního víkendu

7.     při odjezdu na zájezd obdržíte info balíček včetně vstupenky

Zájezd i vstupenku je možné rovněž objednat telefonicky nebo osobně v kanceláři Prima Italia. Zaplatit můžete bankovním převodem, kreditní kartou z webových stran nebo v hotovosti v kanceláři Prima Italia.

Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

Je možné objednat zájezd bez dopravy? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

Poskytujeme věrnostní slevy ve výši 5% - 10% a dětské slevy ve výši 500 Kč / zájezd. Informace o čerpání těchto slev jsou uvedeny u konkrétních zájezdů.

Při objednání zájezdu včetně vstupenky neplatíte na rozdíl od samostatně koupené vstupenky rezervační poplatek za vstupenku.

Cena zájezdu nezahrnuje vstupenku.

Vstupenka na závody F1 je fakultativní služba, není zahrnuta v ceně zájezdu a to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek. Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu, na konkrétní tribuně. Vybraná vstupenka již bude zahrnuta v celkové objednávce. Výjimkou jsou zájezdy typu Prima Complet, které již vstupenku zahrnují. 

Dárkový voucher.

Na přání vám vystavíme dárkový voucher tištěný na speciálním papíře se jménem obdarovaného. Vystavení a zaslání dárkového voucheru stojí 120 Kč.

Co můžete zažít o závodním víkendu Grand Prix?

Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule1. Součástí programu jsou i závody série formule 2, GP 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete boxovou uličku (pit lane) i vesničku F1 (Village F1), kde se konají podpisové akce a je zde možné zakoupit formulové zboží (čepice, trika, bundy a modely F1 jednotlivých týmů). Nabídka a program je různý podle okruhů.

 Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.

tel. 222 511 548

Mapka okruhu
Mapka okruhu

Příští GP se jede:

Ázerbájdžán - Baku 28/04/2019

28.04.2019 14:10

Start za:

[clock1]

Letecky i autobusem do Monzy
  cena od 8 450 Kč


 

Blízký zážitek FORMULE 1
autobusem
za 6 500 Kč

 

 

Navštivte nejlepší závod F1
 
letecky za 14 890 Kč


 

Nejlevnější zájezd na F1
autobusem
za 5 890 Kč

 

 Zájezd pro fajnšmekry F1
 
autobusem za 9 890 Kč

 

  Letecky s Emirates na F1
 
osm dní za 32 980 Kč

 

 Navštivte kolébku motorsportu
 
letecky za 14 890 Kč

    

     Prima Italia je tu pro vás

            již od roku 2007

1. největší nabídka zájezdů na F1 v ČR
2. jediná CK specializovaná na F1 v ČR
3. autorizovaný prodejce vstupenek
4. oficiální partner okruhů formule 1
5. VIP prodejce vstupenek a balíčku F1
6. zájezdy pro firemní klienty
7. Consierge program F1

 

    Objednejte si časopis o F1

 

 


Program GP Ázerbájdžánu 2019

Pátek 26. 4.

11:00 - 12:30 1. trénink
15:00 - 16:30 2. trénink


Sobota 27. 4.

12:00 - 13:00 3. trénink
15:00 - 16:00 Kvalifikace


Neděle 28. 4.

14:10 Závod


GP Číny 2019

1. Lewis Hamilton Mercedes 25
2. Valtteri Bottas Mercedes 18
3. Sebastian Vettel Ferrari 15
4. Max Verstappen Red Bull 12
5. Charles Leclerc Ferrari 10
6. Pierre Gasly Red Bull 9
7. Daniel Ricciardo Renault 6
8. Sergio Perez Racing Point 4
9. Kimi Räikkönen Alfa Romeo 2
10. Alexander Albon Toro Rosso 1

Průběžné pořadí jezdců 2019

1. Lewis Hamilton - GBR 68
2. Valtteri Bottas - FIN 62
3. Max Verstappen - NED 39
4. Sebastian Vettel - GER 37
5. Charles Leclerc - MON 36
6. Pierre Gasly - FRA 13
7. Kimi Räikkönen - FIN 12
8. Lando Norris - GBR 8
9. Kevin Magnussen - DEN 8
10. Nico Hulkenberg - GER 6

Průběžné pořadí týmů 2019

1. Mercedes 130
2. Ferrari 73
3. Red Bull 52
4. Renault 12
5. Alfa Romeo 12
6. Haas 8
7. McLaren 8
8. Racing Point 7
9. Toro Rosso 4
10. Williams 0

Sledujte nás:

FACEBOOK RSS
Booking.com
 
 
 

Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme!

+420 222 958 556

Copyright © 2019 Prima Italia. Sídlo: Do Dubče 430, 190 11 Praha 9. Kancelář: Pod pekárnami 10, 190 00 Praha 9 -Vysočany, Czech Republic. Tel.: +420 222 511 548, +420 604 276 000, E-mail: formule1@primaitalia.cz. Fotografie na těchto webových stranách jsou použity s výhradním svolením p. Jiřího Křenka a společnosti Active Pictures s.r.o.