objednat

Singapur
Singapur 22/09/2019

Varianty zájezdu

Zájezd Prima Exclusive / 7 dní
Termín: 18.09.2019 - 24.09.2019 , cena 28 680 Kč

Cena zahrnuje:
• zpáteční leteckou dopravu Praha - Singapur, včetně všech poplatků s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji
• 5 nocí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích ve ****hotelu
• českého delegáta

• transfery letiště - hotel - letiště
• zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Fakultativní služby:

  • víkendová vstupenka na pátek, sobotu a neděli dle vlastního výběru
  • cestovní pojištění a storno pojištění zájezdu včetně vstupenky
  • prodloužení pobytu ve ****resortu na indonéském ostrově Bintam

Cestovní doklady: cestovní pas

Odletové místo: Letiště Václava Havla Praha.

Informace k ubytování:
Seacare Hotel **** se nachází v centru Singapuru, 3 minuty chůze od řeky a 15 minut chůze od ulice Orchard Road. Pokoje jsou vybavené klimatizací, ledničkou, minibarem, televizí, koupelnou, psacím stolem a trezorem. Hotel nabízí i další služby jako fitness centrum nebo střešní terasu s výhledem do okolí.

Singapur je pro mnoho turistů symbolem jídla. S hledáním vhodného stravovacího zařízení zde zde rozhodně nebudete mít problém. Jí se zde prakticky všude a to v kteroukoliv denní dobu. „Běžné“ jídelny jsou otevřeny nonstop a vybrat si v nich můžete z několika set jídel. Jídla v Singapuru jsou kombinací čínské, malajské, indické a západní kuchyně. Ceny jídel jsou podobné jako v ČR, počítejte však s dvojnásobnými porcemi.  

Nejlevnější ceny nabídnou již zmíněné běžné jídelny s porcí za 3–6 S$. (50 - 100 Kč). V klasických a lepších restauracích počítejte s cenou za jídlo 20–30 S$. (340  - 500 Kč).  Fast foody či restaurace ve food–courtech jsou obvykle o 3 S$ dražší než pouliční jídelny.

Program zájezdu:
středa 18.9.
15:55
odlet z Prahy (Letiště Václava Havla). Let s přestupem v Dubaji.

čtvrtek 19.9.
15:00
 přílet do Singapuru, přivítání delegáta na letišti v Singapuru, transfer do hotelu, ubytovaní. Informativní schůzka s delegátem o pobytu v Singapuru.

pátek 20.9.
Dopoledne volný program. Odpoledne odjezd na okruh Marina Bay -  první a druhý měřený trénink.
Alternativní program: prohlídka a návštěva atraktivních míst Singapuru 

sobota 21.9.

Dopoledne volný program. Odpoledne odjezd na okruh Marina Bay - třetí měřený trénink, kvalifikace.

neděle 22.9.
Dopoledne volný program.
20:00 Grand Prix Singapuru – závod.

pondělí 23.9.
Volný program. 

úterý 24.9.

7:00 transfer z hotelu na letiště

9:40 odlet ze Singapuru

19:55 přílet do Prahy

Praha - Singapur - časový posun + 6 hod.

Co můžete zažít navíc:

exklusivní pohled na formuli 1 v asijském prostředí spojenou s návštěvou Singapuru a možnosti prodloužení pobytu na ostrovu Bintam v Indonesii.

 

Tipy na atraktivity Singapuru

Gardens by the Bay

Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

Bukit Timah Nature Reserve

Přírodní rezervace, která je tvořena deštným pralesem a volně žijícími zvířaty. Rezervace je velká 163 hektarů a návštěvníci zde mohou najít také nejvyšší bod Singapuru, horu Bukit Timah.

Singapore Botanic Garden

Jednou z největších singapurských atrakcí je 74 hektarů velká botanická zahrada, která je i se svými více než tisíci druhy orchidejí zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Orchard Road je singapurská zóna velkých hotelů a obchodních center, ale i v jejím okolí najdete celou řadu historických staveb z koloniálního období, jako například domy v malé uličce Peranakan Place, sídla bohaté singapurské šlechty nebo Prezidentský palác Istana a hinduistický chrám Chettiar. 

Chinatown - čínská čtvrť – nachází se zde mimo nespočet čínských obchodů také nejstarší hokkienský chrám Thain Hock Keng Temple a nejstarší hinduistický chrám v Singapuru Sri Mariamman Temple

Little India  - indická čtvrť - je plná exotických obchodů vhodných pro nákup netradičních suvenýrů. Ve čtvrti se nachází také chrám tisíce světel s 15 metrů vysokou sochou Budhy.

Marina Bay Sands - v 57. patře se nachází rozlehlá terasa a také se zde nachází pravděpodobně nejatraktivnější bazén světa, který končí přímo na hraně a je z něj neuvěřitelný výhled na město.

Tip na celodenní výlet - Ostrov Sentosa

Sentosa je ostrov patřící Singapuru a je možné se tam dostat taxíkem, trajektem, lanovkou či autobusem. Na ostrově je možné navštívit mimo dlouhé písčité pláže také různé atrakce - muzeum voskových figurín s názvem Images of Singapore a Underwater World, který se nachází pod mořskou hladinou a poskytne návštěvníkům pohled na nejrůznější mořské živočichy.

Délku zájezdu, typ ubytování a služby je možné upravit dle individuálních požadavků.  Cenu zájezdu může ovlivnit blížící se termínem konání akce a cena letecké dopravy.

 

Vstupenky

Název Tribuna výhled na TV krytá tribuna Neděle Víkend
Pit Grandstand Ano Ano Ne Vyprodáno 24 780 Kč
Turn 1 Ano Ano Ne Vyprodáno 25 480 Kč
Turn 2 Ano Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
Turn 3 Premier Ano Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
Stamford Ano Ano Ne Vyprodáno 10 380 Kč
Connaught Ano Ano Ne Vyprodáno 11 990 Kč
Super Pit Grandstand Ano Ano Ne Vyprodáno 28 780 Kč
Padang Ano Ano Ne Vyprodáno 11 990 Kč
Bay Ano Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
General Admission Premier Ne Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
Empress Ano Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
VIP Sky suite Ne Ano Ne Vyprodáno 146 800 Kč
VIP Green room Ne Ano Ne Vyprodáno 85 700 Kč
VIP Turn 3 - VIP Lounge Ne Ano Ne Vyprodáno Vyprodáno
Twenty 3 Ne Ano Ne 85 500 Kč 118 500 Kč
Concert The Cube Mezzanine Ne Ne Ne Vyprodáno Vyprodáno
Concert The Cube Loft Ne Ne Ne Vyprodáno Vyprodáno

Vyprodáno / není v prodeji

K plastové vstupence velikosti kreditní karty obdržíte šnůrku na krk.

Obecné informace:

Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění vstupenek.

Samostatně objednané vstupenky:

obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Rezervační poplatek ve výši 490 Kč za objednávku, zahrnuje distribuční poplatky ze zahraniční a vnitrozemské poplatky na území ČR. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia. 

Vstupenky objednané se zájezdem:

obdrží klienti při odletu na zájezd. Klienti zájezdu neplatí rezervační poplatek za objednávku vstupenky.


Pojištění zájezdu zahrnuje

  • zákonné pojištění CK Prima Italia s.r.o. dle zákona č. 159/1999 Sb.

Doporučená pojištění

  • cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a storno pojištění vstupenky.

 

Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?

Pořadatelé závodů začínají prodávat vstupenky na závody formule 1 v době 12 – 9 měsíců před závodem. U většiny Grand Prix se vstupenky prodávají v jednom až dvou slevových pásmech, kdy je poskytována sleva ve výši až 30 % z ceny vstupenky. Včasným nákupem tak můžete ušetřit až tisíce korun. Se zahájením prodeje vstupenek se začíná prodávat i zájezd na Grand Prix.

Jak objednat zájezd z webových stran?

      1.   vyberete si zájezd a vstupenku a uskutečníte objednávku

2.     na e-mail obdržíte potvrzení o objednávce

3.     na e-mail obdržíte cestovní smlouvu s výzvou k platbě

4.     zaplatíte 50 % z ceny zájezdu, plnou cenu vstupenky a podepsanou smlouvu zašlete e-mailem zpět do cestovní kanceláře

5.     30 dní před odjezdem na zájezd doplatíte 50 % z ceny zájezdu

6.     7 dní před odjezdem obdržíte na e-mail instrukce k programu zájezdu a programu závodního víkendu

7.     při odjezdu na zájezd obdržíte info balíček včetně vstupenky

Zájezd i vstupenku je možné rovněž objednat telefonicky nebo osobně v kanceláři Prima Italia. Zaplatit můžete bankovním převodem, kreditní kartou z webových stran nebo v hotovosti v kanceláři Prima Italia.

Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

Je možné objednat zájezd bez dopravy? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

Poskytujeme věrnostní slevy ve výši 5% - 10% a dětské slevy ve výši 500 Kč / zájezd. Informace o čerpání těchto slev jsou uvedeny u konkrétních zájezdů.

Při objednání zájezdu včetně vstupenky neplatíte na rozdíl od samostatně koupené vstupenky rezervační poplatek za vstupenku.

Cena zájezdu nezahrnuje vstupenku.

Vstupenka na závody F1 je fakultativní služba, není zahrnuta v ceně zájezdu a to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek. Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu, na konkrétní tribuně. Vybraná vstupenka již bude zahrnuta v celkové objednávce. Výjimkou jsou zájezdy typu Prima Complet, které již vstupenku zahrnují. 

Dárkový voucher.

Na přání vám vystavíme dárkový voucher tištěný na speciálním papíře se jménem obdarovaného. Vystavení a zaslání dárkového voucheru stojí 120 Kč.

Co můžete zažít o závodním víkendu Grand Prix?

Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule1. Součástí programu jsou i závody série formule 2, GP 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete boxovou uličku (pit lane) i vesničku F1 (Village F1), kde se konají podpisové akce a je zde možné zakoupit formulové zboží (čepice, trika, bundy a modely F1 jednotlivých týmů). Nabídka a program je různý podle okruhů.

 Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.

tel. 222 511 548

Mapka okruhu
Mapka okruhu

Příští GP se jede:

Belgie/V PRODEJI - Spa-Francorch. 01/09/2019

01.09.2019 15:10

Start za:

[clock1]

Letecky i autobusem do Monzy
  cena od 7 980 Kč 

 Zájezd pro fajnšmekry F1
 
autobusem za 9 890 Kč

 

  Letecky s Emirates na F1
 
osm dní za 32 980 Kč

 

Dárkový voucher

na formuli 1

           Pilotem formule 1

         Exkluzivní kurz jízdy

          na okruhu v Monze

 

          

 


      Prima Italia je tu pro vás

            již od roku 2007

1. největší nabídka zájezdů na F1 v ČR
2. jediná CK specializovaná na F1 v ČR
3. autorizovaný prodejce vstupenek
4. oficiální partner okruhů formule 1
5. VIP prodejce vstupenek a balíčku F1
6. zájezdy pro firemní klienty
7. Consierge program F1

 


Program GP Belgie 2019

Pátek 30. 8.

11:00 - 12:30 1. trénink
15:00 - 16:30 2. trénink


Sobota 31. 8.

12:00 - 13:00 3. trénink
15:00 - 16:00 Kvalifikace


Neděle 1. 9.

15:10 Závod


GP Maďarska 2019

1. Lewis Hamilton Mercedes 25
2. Max Verstappen Red Bull 19
3. Sebastian Vettel Ferrari 15
4. Charles Leclerc Ferrari 12
5. Carlos Sainz McLaren 10
6. Pierre Gasly Red Bull 8
7. Kimi Räikkönen Alfa Romeo 6
8. Valtteri Bottas Mercedes 4
9. Lando Norris McLaren 2
10. Alexander Albon Toro Rosso 1

Průběžné pořadí jezdců 2019

1. Lewis Hamilton - GBR 250
2. Valtteri Bottas - FIN 188
3. Max Verstappen - NED 181
4. Sebastian Vettel - GER 156
5. Charles Leclerc - MON 132
6. Pierre Gasly - FRA 63
7. Carlos Sainz - ESP 58
8. Kimi Räikkönen - FIN 31
9. Daniil Kvyat - RUS 27
10. Lando Norris - GBR 24

Průběžné pořadí týmů 2019

1. Mercedes 438
2. Ferrari 288
3. Red Bull 244
4. McLaren 82
5. Toro Rosso 43
6. Renault 39
7. Alfa Romeo 32
8. Racing Point 31
9. Haas 26
10. Williams 1

Sledujte nás:

FACEBOOK RSS
Booking.com
 
 
 

Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme!

+420 222 958 556

Copyright © 2019 Prima Italia. Sídlo: Do Dubče 430, 190 11 Praha 9. Kancelář: Pod pekárnami 10, 190 00 Praha 9 -Vysočany, Czech Republic. Tel.: +420 222 511 548, +420 604 276 000, E-mail: formule1@primaitalia.cz. Fotografie na těchto webových stranách jsou použity s výhradním svolením p. Jiřího Křenka a společnosti Active Pictures s.r.o.