Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222 511 548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
01.12.2021

Grand Prix Vietnamu 2021

Hanoj

 • Varianta: Letecky (Praha - Ruzyně)
 • Odlet: 30.05.2021 00:00 Návrat: 30.05.2021 00:00

Vážení klienti zájezd není v prodeji.

O datu jeho zahájení vás budeme informovat.

Chci zaslat informaci o zahájení prodeje:

Budeme Vás kontaktovat, děkujeme za váš zájem.

 • Informace o zájezdu

  Vážení klienti, pandemie koronaviru COVID-19 bohužel tvrdě zasáhla i seriál Grand Prix F1. Z důvodu bezpečnosti a ochrany zdraví jezdců, týmů, pořadatelů a diváků rozhodly Mezinárodní automobilová federace FIA a skupina Formula One o odložení závodu Grand Prix formule 1 v Nizozemí. O náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto. Vstupenky zůstávají v platnosti.  O dalším vývoji vás budeme informovat.

   

  Program 11 ti denního zájezdu bude zahrnovat leteckou dopravu z Prahy do Hanoje, letecký transfer mezi Hanojí a Saigonem, ubytování, transfery a českého delegáta. První polovina zájezdu bude věnována Grand Prix v Hanoji, druhá polovina zájezdu pak Saigonu a výletům na nejzajímavější místa Vietnamu .

   

 • Program

  17. 4. Pá

  • 10:00 dopolední měřené tréninky formule 1, doprovodné programy GP3 a GP2
  • 15:00 odpolední měřené tréninky formule 1

  18. 4. So

  • 10:00 třetí měřené tréninky formule 1 a doprovodné programy GP3, GP2
  • 15:00 – 17:30 KVALIFIKACE GP Vietnamu formule 1 a doprovodné programy GP3, GP2

  19. 4. Ne

  • 10:00 dopolední doprovodný program na okruhu
  • Závody GP2 a Porche Supercup
  • Paráda jezdců formule 1
  • 15:10 ZÁVOD Grand Prix Vietnamu formule 1 2020
 • Destinace

  Vietnam

  Vietnam je zemí bývalé Indočíny, nabízející turistům nejen bohatou historii ovlivněnou mocnými kulturami jihovýchodní Asie a zároveň silným čínským vlivem. Přes nešťastnou minulost se země rychle vzpamatovala a začala se otevírat turistům. Návštěvníky pohltí nejen nádhernými scenériemi a pestrou přírodou (rýžová pole, pláže bílého písku, tyrkysové moře, horské hřbety s bujnou vegetací), ale také specifickou kulturou, zvyky a výbornou kuchyní. Pravou atmosféru dokreslují také zdejší rušná velkoměsta.

  Vietnamská kuchyně patří mezi nejpestřejší na světě. Základem vietnamské kuchyně je vždy vařená rýže a ochucená zelenina. Dále jsou často součástí ryby a mořské plody, různé kořeněné maso a omáčky. Velice oblíbené jsou husté nudlové polévky, syrové nebo smažené jarní závitky a rýžové knedlíky. To vše doplňuje široká nabídka ovoce včetně méně běžných druhů, jako jsou dračí oči, pomelo, jack fruit, durian atd. Exotickému ovoci se zde daří zejména díky místnímu podnebí. Sever Vietnamu leží v pásmu subtropickém, zatímco jih zasahuje do tropického pásma. Vietnamské počasí ovlivňuje monzunové proudění. Zimní monzun přichází ze severovýchodu a působí od října do března – na sever země přináší studenou vlhkou zimu, na jihu je v té době sucho a teplo. Na tropickém jihu jsou dvě období: období dešťů (květen – listopad, nejdeštivějšími měsíci jsou červen až srpen) a období sucha (prosinec – duben). Největší horko a dusno bývá od konce února do května.

  Hanoi

  Vietnamská metropole leží v severní části země ve vzdálenosti přibližně 100 km západním směrem od Tonkinského zálivu. Městem protéká Rudá řeka a obývá jej více než 3 miliony lidí.  Kulturní dědictví hlavního města Vietnamu je obrovské. Může za to především historie státu, která sahá až do 1. tisíciletí našeho letopočtu, kdy byl Vietnam pod čínskou nadvládou. Tou rozhodně nejzvláštnější pamětihodností města je Ho Či Minovo mauzoleum, jež je považováno za současnou dominantu hlavního města Vietnamu. Od roku 2002 probíhají na území města rozsáhlé archeologické výzkumy a vykopávky, které již odhalily mnoho vzácných památek, jenž vypovídají důležitá a nevšední svědectví o životě ve Vietnamu v dobách již dávno minulých.

  Ho Chi Minh City

  Známé také jako Saigon, je největším městem Vietnamu. Tvoří srdce a duši země. Pokud panuje vedro, v centru města poskytují stín a vodní osvěžení parky Saigonský vodní park a vodní park Dam Sen. Dům znovusjednocení, dřívější Prezidentský palác Jižního Vietnamu nabízí k návštěvě místnosti věnované válečné době, kde lze také zhlédnout propagandistický film vyprávějící o tom, jak Vietnamci sloužili a jak američtí imperialisti podlehli Ho Chi Minhovým nezdolatelným revolučním silám. Podobné tematice se věnuje i Válečné muzeum, které zpodobňuje krutosti během Vietnamské války. Znamenitý soubor obsahuje Muzeum vietnamské historie. Muzeum obklopuje Botanická zahrada. Ulice jsou lemovány nesčetnými obchody, krámky, tržišti, pouličními kavárnami a promenádami, které jsou centrem veškerého městského vietnamského dění.

 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 55
  • Délka závodu: 306,075 km
  • Divácká kapacita: 50000
  • První GP: 2020
  • Délka okruhu:  5,565 km
  • Traťový rekord: –

  Popis okruhu:

  Tento nejnovější okruh v kalendáři F1, který se pojede v Hanoji, bude čtvrtým závodem odehrávajícím se částečně v ulicích města. Bude obsahovat jednu z nejdelších rovinek v rámci Formule 1 – 1,5 km a 22 zatáček, z nichž  jsou některé inspirovány okruhem v Japonsku, Monaku nebo Německu. Měl by to být jeden z nejnáročnějších okruhů F1, který nabízí dostatek míst vhodných k předjíždění. Tyto aspekty Hanojského komplexu slibují zajímavou podívanou.

 • Informace o pojištění

  Sazebník pojistného 2019 – 2020

  Pojištění UNION

  Balík pojištění Evropské Grand Prix – EU Světové Grand Prix
  dospělý / cena za den dítě do 15ti let dospělý / cena za den dítě do 15ti let
  A30 36 Kč 25 Kč 65 Kč 50 Kč
  A60 50 Kč 30 Kč 90 Kč 60 Kč
  A90 60 Kč 35 Kč 110 Kč 75 Kč

  Baliky zahrnují pojištění zrušení objednaných služeb v případě onemocnění, úrazu, živelné události a trestného činu.

  Balík pojištění A30 – 80% stornopoplatku, max 30 000 Kč / 1 os., celkem max. 90 000 Kč

  Balík pojištění A60 – 80% stornopoplatku, max 60 000 Kč / 1 os., celkem max. 180 000 Kč

  Balík pojištění A90 – 80% stornopoplatku, max 90 000 Kč / 1 os., celkem max. 270 000 Kč

   

  Baliky zahrnují pojištění zrušení objednaných služeb v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby

  Balík pojištění A30 – 100% stornopoplatku, max 30 000 Kč / 1 os., celkem max. 90 000 Kč

  Balík pojištění A60 – 100% stornopoplatku, max 60 000 Kč / 1 os., celkem max. 180 000 Kč

  Balík pojištění A90 – 100% stornopoplatku, max 90 000 Kč / 1 os., celkem max. 270 000 Kč

  Cestovní pojištění 2019 – 2020, pojišťovna UNION

  Informace o pojištění

 • Varianta: Letecky (Praha - Ruzyně)
 • Odlet: 30.05.2021 00:00 Návrat: 30.05.2021 00:00