Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Nastartujte Vánoce! Zájezd, vstupenka nebo dárkový voucher na F1 2021

 

Vážení klienti,

Vánoce se blíží, pomalu a ve stínu událostí, které nás provází rokem 2020. Udělat radost sobě nebo svým nejbližším je tak důležitější, než v letech minulých. Formule 1 je jediný globální sport, jenž v letošním roce dokázal odolat nástrahám zrušení závodů. Organizace a sotisfikovaná bezpečnostní opatření, která chrání jezdce, týmy i pořadatele, jsou příslibem, že termíny závodů budou dodrženy podle připraveného kalendáře. Můžete tak bez obav objednat zájezdy nebo koupit vstupenky na sezonu formule 1 roku 2021 – do Maďarska, Rakouska, ikonického Monaka, Belgie nebo Velké Británie, včetně unikátní návštěvy formule 1 – závodu Grand Prix Monako Historique. V prodeji je již i zájezd na závod 24h Le Mans 2021. Objednejte si z naší nabídky nebo se přihlaste k upozornění na zahájení prodeje – budete první, kdo bude informován.

Formule 1 zveřejnila oficiální kalendář Grand Prix formule 1 na rok 2021, jenž zahrnuje rekordních 23 závodů. Ještě do Vánoc předpokládáme zahájení prodeje zájezdů a vstupenek do dlaších oblíbených destinací, např. GP Španělska, GP Itálie. Pokud ještě přemýšlíte kam se vydat, nebo chcete rozhodnutí nechat na později, můžete darovat k Vánocům dárkový voucher.  

V sezoně 2021 můžeme na okruzích očekávat nová opatření, jenž diváky neomezí, ochrání a zároveň umožní, aby tribuny byly opět plné fanoušků formule 1. Mění se i způsob distribuce vstupenek, a tak na závody do Rakouska, Maďarska a Španělska obdržíte vstupenky v elektronické podobě. Nebudete tak již platit distribuční poplatek, což se příznivě projeví na snížení platby za objednávku. Rok 2021 bude plný změn, v mnoha případech to budou změny, které organizaci a program závodů, bezpečnost diváků i samotnou formuli 1 posílí.

Nastartujte Vánoce s formulí 1!

Luboš Blüml, Prima Italia

 

 

Darujte svým nejbližším exkluzivní dárek, který mohou využít na nákup zájezdu nebo vstupenky na závody formule 1. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného, tištěný na speciálním strukturovaném papíře.

Nabídka dárkových voucherů je zde

 

 

Nové závody, staré klasiky. Více akce. Formule 1 představila kalendář na rok 2021.

F1 zveřejnila kalendář sezóny 2021. Uskuteční se 23 závodů. Novou zastávkou bude listopadová Grand Prix Saúdské Arábie. Zásadní změnou je termín závodu GP Nizozemí, který se přesouvá z jara na podzim. Z kalendáře vypadla GP Vietnamu, možnou alternativou na dubnový termín je GP Německa nebo GP Portugalska.