Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Španělska 2024 – v prodeji

Barcelona

Termín 23.06.2024
 • Výběr vstupenek

  Pojištění vstupenek

  Cena doPojistné
  500 Kč 50 Kč
  1 000 Kč 100 Kč
  2 000 Kč 200 Kč
  3 500 Kč 250 Kč
  5 000 Kč 300 Kč
  10 000 Kč 500 Kč
  18 000 Kč 800 Kč
  25 000 Kč 1 200 Kč
  35 000 Kč 1 800 Kč
  50 000 Kč 2 000 Kč

  Výběr vstupenek

  Tribuna L Info Cena  
  Tribuna L - pá - ne 12 730 Kč
  Hlavní tribuna Main Principal Info Cena  
  Hlavní tribuna Main Principal - pá - ne 15 490 Kč
  Tribuna F Info Cena  
  Tribuna F - pá - ne 15 490 Kč
  Tribuna M Info Cena  
  Tribuna M - pá - ne 12 730 Kč
  Tribuna J Info Cena  
  Tribuna J - pá - ne 8 870 Kč Vyprodáno
  Tribuna K Info Cena  
  Tribuna K - pá - ne 8 870 Kč Vyprodáno
  Tribuna A Info Cena  
  Tribuna A - pá - ne 15 490 Kč
  Tribuna B Info Cena  
  Tribuna B - pá - ne 10 890 Kč Vyprodáno
  Tribuna E Info Cena  
  Tribuna E - pá - ne 10 890 Kč
  Tribuna N Info Cena  
  Tribuna N - pá - ne 8 870 Kč
  Tribuna H Info Cena  
  Tribuna H - pá - ne 12 730 Kč
  Tribuna C Info Cena  
  Tribuna C - pá - ne 10 890 Kč
  Tribuna G Info Cena  
  Tribuna G - pá - ne 10 890 Kč
  General Admission Info Cena  
  General Admission - pá - ne 5 390 Kč

  Obecné informace:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print) nejpozději 5-7 dní před konáním akce.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem. (viz. VSP CK Prima Italia).

  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Je možné uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem je zahrnuto cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

  Dětské vstupenky platí pro děti od 6 do 15 let. Seniorské vstupenky jsou platné od 65 let a vztahuje se na ně stejná cena jako na dětské vstupenky.

  Samostatně objednané vstupenky:

  Vstupenky obdrží klienti v elektronické podobě e-mailem (home print) 5 – 7 dní před konáním akce.

  Vstupenky objednané se zájezdem:

  Vstupenky obdrží klienti v elektronické podobě e-mailem (home print) 5 – 7 dní před odletem.

  Klienti zájezdu obdrží ke každé vstupence zdarma pouzdro a šňůrku na krk.

   

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 66
  • Délka závodu: 308,424 km
  • Divácká kapacita: 107 000
  • První GP: 1991
  • Délka okruhu: 4,675 km
  • Traťový rekord: 1:12,909 – Max Verstappen (2021)

  Popis okruhu:

  Žádný okruh jezdci neznají tak dobře, jako ten katalánský v Montmelu severně od Barcelony. Právě tato trať totiž vždy bývala nejčastějším místem oficiálních testů. Součástí kalendáře je trvale od roku 1991 a od té doby trať prošla jen drobnými úpravami. Rekordmany v počtu vítězství jsou Michael Schumacher a Lewis Hamilton (oba 6x). Za připomínku stojí, že v prosinci 1999 zde poprvé testoval vůz stáje Jordan český jezdec Tomáš Enge.

 • Program

  21.6. pátek

  • 13:30 – 14:30 první měřený trénink formule 1
  • 17:00 – 18:00 druhý měřený trénink formule 1

  22.6. sobota

  • 12:30 – 13:30 třetí měřený trénink formule 1
  • 16:00 – 17:00 kvalifikace

  23.6. neděle

  • 15:00 – 17:00 závod GP Španělska 2023 formule 1

  Po celý víkend probíhají doprovodné programy formule 2, formule 3 a Porsche Supercup. Podrobný program bude zveřejněn týden před Grand Prix F1 2023.

 • Destinace

  Španělsko

  Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry se známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí.  Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají především Madrid a Barcelona.

  Barcelona

  Barcelona je hlavním městem autonomního Katalánska, jedné z mnoha oblastí Španělska. Zdejší slunné počasí láká obdivovat krásy moře a plážové pohody na Costa Brava. Tato evropská metropole nabízí mnoho atraktivit a nese v sobě mimo jiné odkaz jednoho z největších umělců své doby –  architekta Antoni Gaudího. V Barceloně můžete obdivovat hned několik jeho originálních staveb. Kromě nich tu najdete mnoho dalších památek, slunný přístav, lanovky, paláce, nákupní třídy a trhy, i tradiční čtvrtě, množství romantických restaurací, dobré jídlo a pití.

Celková cena