Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222 511 548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Austrálie 2020

Melbourne

Termín 15.03.2020
 • Výběr vstupenek

  Pojištění vstupenek

  Cena doPojistné
  500 Kč 50 Kč
  1 000 Kč 100 Kč
  2 000 Kč 200 Kč
  3 500 Kč 250 Kč
  5 000 Kč 300 Kč
  10 000 Kč 500 Kč
  18 000 Kč 800 Kč
  25 000 Kč 1 200 Kč
  35 000 Kč 1 800 Kč
  50 000 Kč 2 000 Kč

  Výběr vstupenek

  Piquet Premium Info Cena  
  Piquet Premium - pá - ne 11 300 Kč
  Brabham Info Cena  
  Brabham - pá - ne 10 300 Kč
  3 Corner Brabham Info Cena  
  3 Corner Brabham - pá - ne 9 890 Kč
  Jones Info Cena  
  Jones - pá - ne 10 300 Kč
  3 Corner Jones Info Cena  
  3 Corner Jones - pá - ne 9 890 Kč
  Prost Info Cena  
  Prost - pá - ne 8 790 Kč
  Fangio Info Cena  
  Fangio - pá - ne 8 790 Kč
  3 Corner Fangio Info Cena  
  3 Corner Fangio - pá - ne 9 890 Kč
  Schumacher Premium Info Cena  
  Schumacher Premium - pá - ne 10 300 Kč
  Schumacher Info Cena  
  Schumacher - pá - ne 6 860 Kč
  Moss Info Cena  
  Moss - pá - ne 7 420 Kč
  Webber Info Cena  
  Webber - pá - ne 6 890 Kč
  Waite Info Cena  
  Waite - pá - ne 6 680 Kč
  Senna Premium Info Cena  
  Senna Premium - pá - ne 10 300 Kč
  Senna Info Cena  
  Senna - pá - ne 6 890 Kč
  Ricciardo Premium Info Cena  
  Ricciardo Premium - pá - ne 11 300 Kč
  General Admission Info Cena  
  General Admission - pá - ne 4 480 Kč

  Obecné informace:

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění   vstupenek.

  Samostatně objednané vstupenky:

  obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Poštovné ve výši 320 Kč za objednávku, zahrnuje distribuční poplatky ze zahraniční a vnitrozemské poplatky na území ČR. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

  KE KAŽDÉ OBJEDNANÉ VSTUPENCE OBDRŽÍTE ZDARMA POUZDRO A ŠŇŮRKU NA KRK.

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 58
  • Délka závodu: 307,574 km
  • První GP: 1928
  • Délka okruhu: 5.303km (16 turns)
  • Traťový rekord: 1:24.125, Michael Schumacher (Ferrari), 2004

  Popis okruhu:

  Grand Prix Austrálie hostí již od roku 1928, ale součástí F1 se stalo až v roce 1985 a konalo se v Adelaide a to až do roku 1995 kdy štafetu přebralo město Melbourne kde se koná dodnes. Závod se jezdí v areálu Albert Park, který je po většinu roku využíván místními hlavně k rekreaci. Nicméně 6 týdnů před konáním závodu se areál začne měnit z odpočinkového místa na okruh F1 s 16 zatáčkami jak ho známe.

 • Program

  13. 3. Pá

  • 10:00 dopolední měřené tréninky formule 1, doprovodné programy GP3 a GP2
  • 15:00 odpolední měřené tréninky formule 1

  14. 3. So

  • 10:00 třetí měřené tréninky formule 1 a doprovodné programy GP3, GP2
  • 15:00 – 17:30 KVALIFIKACE GP Austrálie formule 1 a doprovodné programy GP3, GP2

  15. 3. Ne

  • 10:00 dopolední doprovodný program na okruhu
  • Závody GP2 a Porche Supercup
  • Paráda jezdců formule 1
  • 15:10 ZÁVOD Grand Prix Austrálie formule 1 2020
 • Destinace

  Austrálie

  Austrálie se rozkládá na jižní polokouli a její východní pobřeží omývá Tichý oceán a západní Indický oceán. Více než 70 % z její více jak dvacetimiliónové populace žije na pobřeží, kde je podnebí příjemnější. Austrálie se rozkládá na přibližně stejném území jako je rozloha Evropy a spadá pod ní celkem 6 států. Australskými občany jsou rovněž obyvatelé Vánočního ostrova (Christmas Island) a Kokosových ostrovů (Cocos Islands). Každá oblast země je svým způsobem typická, výjimečná a jedinečná a stojí za to prozkoumat.

  Sydney

  Hlavní město je Canberra, ale nejvíce obyvatel má Sydney (4,3 mil.obyvatel). Tato oblíbená turistická metropole obklopuje největší přírodní přístav na světě. Záliv Jackson, který se skládá z několika částí a je zátokou Tasmánského moře, je také místem nejznámějších australských atrakcí jako je Opera House a Harbour Bridge. Město Sydney však nabízí další zajímavá místa, jak v centru města, tak také ve svém okolí jako např. Sydney Tower nebo Goerge Street a mnoho dalších.

  Melbourne

  Melbourne je hlavní město australského státu Victoria a po Sydney druhé největší město v zemi. Počet obyvatel je 3,8 miliónu. V letech 1901 až 1927 bylo hlavním městem Austrálie. Město leží na březích řeky Yarra river. Jižní Melbourne je omýván zátokou Port Phillip.
  Melbourne je často nazýván „Australské zahradní město“ z důvodu četných zahrad a parků. Ty kontrastují s moderní zástavbou mrakodrapů. Centrum zaujímá City of Melbourne.

 • Nabídka hotelů

  .

Celková cena