Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Itálie 2021

Monza

Termín 12.09.2021

Vážení klienti vstupenky nejsou v prodeji.

O datu zahájení jejich prodeje vás budeme informovat.

Chci zaslat informaci o zahájení prodeje:

Budeme Vás kontaktovat, děkujeme za váš zájem.

 • Výběr vstupenek

  Pojištění vstupenek

  Cena doPojistné
  500 Kč 50 Kč
  1 000 Kč 100 Kč
  2 000 Kč 200 Kč
  3 500 Kč 250 Kč
  5 000 Kč 300 Kč
  10 000 Kč 500 Kč
  18 000 Kč 800 Kč
  25 000 Kč 1 200 Kč
  35 000 Kč 1 800 Kč
  50 000 Kč 2 000 Kč

  Výběr vstupenek

  Prodej ukončen.

  Obecné informace:

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.

  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem je zahrnuto cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

  Dětské vstupenky platí pro děti do 11 let.

  Promoter Grand Prix Itálie:

  ke vstup na okruh v Monze musí občané České republiky a EU být držitelem elektronického Green Passu*, k jehož získání je potřeba splnit tyto podmínky:

  • kompletní očkování dvěma dávkami + dva týdny

  • osvědčení o zotavení z Covid-19, které je platné 180 dní po kontaminaci

  negativní výsledek antigenního testu za méně než 48 hodin

  • vyplnění on-line formuláře – vstupenka je na jméno

  • elektronická vstupenka  (home print)

  *) Green Pass není vyžadován pro děti do 6 let.

  Další informace budou zveřejněny po 23.8.2021, kdy začne i registrace pro vydání Green Passu

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 53
  • Délka závodu: 306,720 km
  • Divácká kapacita: 115 000
  • První GP: 1950
  • Délka okruhu: 5,793 km
  • Traťový rekord: 1:21,046 – Rubens Barrichello (2004)

  Popis okruhu:

  Okruh vybudovaný v Královském parku v Monze kombinuje rychlost s obtížnými zatáčkami. Má vlastní duši i srdce. Oprávněně se mu přezdívá „La pista Magica“ – kouzelná trať. Protože Monza byla postavena v roce 1922, je nejstarším závodním okruhem v Evropě. Trať hostila nejvíce závodů F1 v historii, letos to bude závod číslo 69.

 • Program

  6.9. pá

  • 08:00 hod. – program na okruhu v Monze, jež zahrnuje 1. a 2. měřený trénink formule 1 a doprovodné programy na okruhu. Tento den máte přístup na všechny tribuny mimo hlavní tribunu bez rozdílu vstupenky

  7.9. so

  • 09:00 hod. – dopoledne 3. měřený trénink, odpoledne kvalifikace

  8.9. ne

  • 08:00 hod. – dopoledne doprovodný program
  • 15:10 hod. – závod Gran Premio d´Italia 2019
 • Destinace

  O destinaci

  Itálie a cestování po jejím území je opravdu zážitek na celý život. Itálie je nejen země výborného jídla, vína, ale také historie, kultury a módy. Pyšní se ledovcovými jezery, alpami, ohnivými sopkami a také 54 památkami zapsanými na seznamu UNESCO. Jen málo míst na světě nabízí takovou rozmanitost a jen málo návštěvníků odchází bez vroucí touhy vrátit se.

  Monza, ve které se odehrává velká cena F1, je severoitalské město nacházející se na severovýchod od hlavního města Lombardie, Milána. Ve srovnání s Milánem Monza působí jako jedno z milánských předměstí, protože mezi těmito dvěma městy není téměř žádné volné území. Monza byla založena někdy v době bronzové. Postupně se z ní stávalo jedno z průmyslových center Itálie. Dnes je Monza moderním městem, známým především kvůli okruhu.

  Monza může nabídnout hned několik atraktivit. Asi nejdůležitější je část historického centra – čtvrť San Gerardino. Leží na řece Lambro, která protéká celou Monzou. Kolem řeky jsou rozseté malé domky, které dříve sloužily jako mlýny. V této čtvrti se nachází také stejnojmenný kostel San Gerardino, který je nejstarší v Monze. Nejkrásnější z církevních památek je však Duomo di Monza. Podle legendy byl postaven v 7. století po Kristu. Od dómu se můžete projít nejstarší ulicí v Monze – Via Lambro, ve které vás čekají nejen středověké domečky.

  Počasí

  Letní teploty na jihu jsou mnohem teplejší než na severu. Monza se nachází ve středozemí v severnější části Itálie. Klima je podobné jako v České republice. Itálie je skvělou destinací k návštěvě po celý rok, ale obdobím s nejmenšími podnebními výkyvy je duben až červen.

  Co můžete vidět

  Modena

  Historické jádro města se nachází v okolí hlavního náměstí Piazza Grande, okolní paláce pocházejí z 11. století. Najdeme zde radnici – Palazzo Comunale 1 s věží Torre del’Orologgio z 15. století. Hlavní dominantou je katedrála – Duomo di Modena. Založena byla roku 1099 a dokončena v roce 1184. V italské Modeně (2 hodiny vlakem od Milána) se nachází slavné Museo Enzo Ferrari. Muzeum zaměřené na život a práci Enza Ferrariho, zakladatele stejnojmenné automobilky. Skládá se ze dvou budov. Původní dílny spojené s domem a nové budovy ve tvaru kapoty. Novou budovu, otevřenou v roce 2012, navrhl český architekt Jan Kaplický. Vystaveny jsou především osobní automobily, doplněné projekcí o životě zakladatele.

  Florencie

  Navštivte Florencii a podívejte se na revoluční design Brunelleschi Duomo (katedrála), nebo na středověký most Ponte Vecchio. Navštívit také můžete umělecké sbírky galerie Uffizi nebo Michelangelovu slavnou sochu Davida v Galleria dell’Accademia.

  Verona

  Známé město Verona a její romantická atmosféra osloví každý rok tisíce návštěvníků. Město nabízí kulturní a historické památky, ale především prostředí Shakespearova díla Romeo a Julie. Casa di Giulietta (dům Julie) přitahuje každý rok tisíce návštěvníků.

Celková cena