Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Las Vegas 2023 – v prodeji

Las Vegas Street circuit

Termín 18.11.2023
 • Výběr vstupenek

  Výběr vstupenek

  GRANDSTAND 17.3 Info Cena  
  GRANDSTAND 17.3 - pá - ne 49 850 Kč
  McLaren - East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE) Info Cena  
  McLaren - East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE) - čt - ne 73 700 Kč
  BWT ALPINE KOVAL STRAIGHT Info Cena  
  BWT ALPINE KOVAL STRAIGHT - pá - ne 273 350 Kč
  MERCEDES-AMG PETRONAS VEGAS CLUB Info Cena  
  MERCEDES-AMG PETRONAS VEGAS CLUB - pá - ne 352 850 Kč Vyprodáno

  Obecné informace:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print) nejpozději 5-7 dní před konáním akce.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.

  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem je zahrnuto cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

  Distribuce vstupenek:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print), 5-7 dní před Grand Prix. Zpravidla deset dní před závodním víkendem Grand Prix.

  Upozornění:

  jedná se o časový posun a závod Grand  Prix Las Vegas se koná v sobotu 18.11. v 22:00 místního času.

   

  Official McLaren F1 Team merchandise exclusively for the Las Vegas Grand Prix

  East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE)

  PG1 – Tribuna

  3 denní vstupenka pro všechny věkové kategorie. All inclusive stravování a nealkoholické nápoje. Vstupenka umožňuje přístup pouze do East Harmon Zone

  Alokace na tribunu PG1/1.1 nyní budou zahrnovat přístup k našemu zahajovacímu ceremoniálu, který se bude konat ve středu 15. listopadu, tribuna PG1/1.1 bude 4denní vstupenkou.

  Oslavy se budou konat podél startovního roštu, včetně bohatého doprovodného programu a živé hudby. V den oslav budete mít stejné obsazení sedadel a bezplatné jídlo a nealkoholické nápoje dostupné v zóně East Harmon.

  Podrobnosti o zahajovacím ceremoniálu, včetně úplného konečného harmonogramu akcí a zábavy, budou k dispozici v nadcházejících měsících.

  Tato sekce přináší fanouškovi podívanou na startovní/cílovou čáru – od startu startovního roštu při zhasnutých světlech až po průjezd pod šachovnicovou vlajkou vítěze Grand Prix. Uvidíte nájezd do první zatáčky a získáte pohled do zákulisí boxové uličky a týmových garáží. V rámci balíčku McLaren Grandstand navíc obdržíte exkluzivní čepici McLaren, kterou budete týmu v den závodu projevovat podporu!

   

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 50
  • Délka závodu: 305,880 km
  • Divácká kapacita: 100 000
  • Délka okruhu: 6,120 km
  • První GP: 2023
  • Rekord okruhu není stanoven, závod se v předešlých letech nejel

  Popis okruhu:

  Bude to třetí a poslední závod sezony na půdě USA, dlouholetý sen vedení F1 se v roce 2023 stane skutečností. Dokonce se spekuluje o tom, že by okruh mohl v budoucnu nahradit Monako, a to především kvůli tomu, že miliardářské město má větší komerční potenciál než maličké knížectví. Okruh v samotném centru Las Vegas je dlouhý lehce přes 6 kilometrů, což z něho činí třetí nejdelší trať v kalendáři. Rychlostně by se pak měl vyrovnat Monze.

 • Program

  16.11. čt

  • 20:30-21:30 – 1. měřený trénink formule 1

  17.11. pá

  • 00:00 – 01:00 – 2. měřený trénink formule 1
  • 20:30 – 21:30 – 3. měřený trénink formule 1

  18.11. so

  • 00:00 – 01:00 – kvalifikace
  • 22:00 hod. – závod Gran Prix Las Vegas 2023
Celková cena