Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Singapuru 2023 – v prodeji

Marina Bay Street Circuit

Termín 17.09.2023
 • Výběr vstupenek

  Výběr vstupenek

  Pit Info Cena  
  Pit - pá - ne 30 500 Kč
  Super Pit Info Cena  
  Super Pit - pá - ne 43 400 Kč
  Turn 1 Info Cena  
  Turn 1 - pá - ne 28 900 Kč
  Turn 2 Info Cena  
  Turn 2 - pá - ne 28 900 Kč
  Connaught Info Cena  
  Connaught - pá - ne 13 070 Kč Vyprodáno
  Padang Info Cena  
  Padang - pá - ne 13 070 Kč Vyprodáno
  Empress Info Cena  
  Empress - pá - ne 13 070 Kč Vyprodáno
  Combination package Pit Info Cena  
  Combination package Pit - pá - ne 27 900 Kč
  Combination package Padang Info Cena  
  Combination package Padang - pá - ne 20 990 Kč
  Combination package Stamford Info Cena  
  Combination package Stamford - pá - ne 13 990 Kč
  General Admission Info Cena  
  General Admission - pá - ne 13 990 Kč
  Orange@Pit Info Cena  
  Orange@Pit - pá - ne 24 590 Kč Vyprodáno

  Specifikace vstupenek

  Combination package Pit

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Padang
  • sobota – Stamford
  • neděle – Pit Grandstand

  Combination package Padang

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Stamford
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – Padang

  Combination package Premier Walkabout

  • vstupenka do 2 různých sektorů
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – General Admission

  Combination package Stamford

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Padang
  • neděle – Stamford

  Obecné informace:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print) nejpozději 5-7 dní před konáním akce.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění vstupenek.

  Samostatně objednané vstupenky:

  obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 5-7 dní před konáním akce. Rezervační poplatek ve výši 320 Kč za objednávku, zahrnuje distribuční poplatky ze zahraniční a vnitrozemské poplatky na území ČR. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

  Vstupenky objednané se zájezdem:

  obdrží klienti při odletu na zájezd. Klienti zájezdu neplatí rezervační poplatek za objednávku vstupenky.

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 61
  • Délka závodu: 308,706 km
  • Divácká kapacita: 110000
  • První GP: 2008
  • Délka okruhu: 5,063 km
  • Traťový rekord: 1:41,905 – Kevin Magnussen (2018)

  Popis okruhu:

  Trať byla vytvořena v roce 2008 a do historie závodů F1 vstoupila první Velkou cenou pod umělým osvětlením. Pod mrakodrapy nejvýznamnějšího asijského finančního centra se pod potemnělou oblohou rozzářila bílá stužka ve tvaru osmičky. Trať osvětluje 230 sloupů s 1 600 světelnými projektory, jež dosahují čtyřnásobné intenzity, než běžná světla na fotbalových stadionech.

 • Program

  15. 9. pátek

  • 11:30 – 12:30 první měřený trénink formule 1
  • 15:00 – 16:00 druhý měřený trénink formule 1

  16. 9. sobota

  • 11:30 – 12:30 třetí měřený trénink formule 1
  • 15:00 – 16:00 kvalifikace

  17. 9. neděle

  • 14:00 – 16:00 závod GP Singapuru 2023 formule 1

  Po celý víkend probíhají doprovodné programy formule 2, formule 3 a Porsche Supercup. Podrobný program bude zveřejněn týden před Grand Prix F1 2023.

 • Destinace

  Singapur

  Singapur je městský stát v JV Asii ležící na stejnojmenném ostrově severně od Malajského poloostrova. Od pevniny ho odděluje Johorská úžina, která je široká asi 1km. Ostrov je převážně rovinatý – nejvyšší kopec je Bukit Timah s 166m.n.m. Kromě hlavního ostrova pod Singapurskou republiku spadá také více než 60 malých ostrovů a ostrůvků v okolí. Singapur kdysi kritizovaný jako nudný se během posledních let proměnil v jedno z nejmodernějších a nejdynamičtějších měst jihovýchodní Asie. Snoubení různých kultur, kuchyní a architektonických stylů má za následek rozmanitost města která je vidět na první pohled a to hlavně díky netradičním stavbám. Turismus se zde rozvíjí mílovými kroky a nákupní centra stejně jako hlavní ulice, restaurace a bary podél pobřeží. Ambice města aby se počet turistů ještě zvýšil je patrná i z množství 4-5* hotelů které se tu nachází.  Fakt, že je toto město kosmopolitní a je zde velké množství restaurací znamená, že tu můžete ochutnat nespočet  různých kuchyní a za kvalitní jídlo ani nemusíte zaplatit extrémně vysoké částky.  Singapur je také bezpečné místo – kriminalita je tu velmi nízká.

  Počasí

  Teplé a vlhké počasí s letními teplotami přes celý rok (v průměru 30°C přes den a 23°C přes noc). V Singapuru nemají jasně dané období dešťů a období sucha. Většina dešťových srážek spadne během severovýchodního monzunu (Listopad – Leden) a přeháňky jsou obvykle náhlé a silné.

  Stravování

  Singapur je pro mnoho turistů symbolem jídla. S hledáním vhodného stravovacího zařízení zde zde rozhodně nebudete mít problém. Jí se zde prakticky všude a to v kteroukoliv denní dobu. „Běžné“ jídelny jsou otevřeny nonstop a vybrat si v nich můžete z několika set jídel. Jídla v Singapuru jsou kombinací čínské, malajské, indické a západní kuchyně. Ceny jídel jsou podobné jako v ČR, počítejte však s dvojnásobnými porcemi.

  Nejlevnější ceny nabídnou již zmíněné běžné jídelny s porcí za 3–6 S$. (50 – 100 Kč). V klasických a lepších restauracích počítejte s cenou za jídlo 20–30 S$. (340  – 500 Kč).  Fast foody či restaurace ve food–courtech jsou obvykle o 3 S$ dražší než pouliční jídelny.

  Co vidět

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Singapore Botanic Garden – Jednou z největších singapurských atrakcí je 74 hektarů velká botanická zahrada, která je i se svými více než tisíci druhy orchidejí zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO.

  Orchard Road je singapurská zóna velkých hotelů a obchodních center, ale i v jejím okolí najdete celou řadu historických staveb z koloniálního období, jako například domy v malé uličce Peranakan Place, sídla bohaté singapurské šlechty nebo Prezidentský palác Istana a hinduistický chrám Chettiar.

  Chinatown – čínská čtvrť – nachází se zde mimo nespočet čínských obchodů také nejstarší hokkienský chrám Thain Hock Keng Temple a nejstarší hinduistický chrám v Singapuru Sri Mariamman Temple

  Little India – indická čtvrť – je plná exotických obchodů vhodných pro nákup netradičních suvenýrů. Ve čtvrti se nachází také chrám tisíce světel s 15 metrů vysokou sochou Budhy.

  Marina Bay Sands – v 57. patře se nachází rozlehlá terasa a také se zde nachází pravděpodobně nejatraktivnější bazén světa, který končí přímo na hraně a je z něj neuvěřitelný výhled na město.

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Tip na celodenní výlet

  Ostrov Sentosa

  Sentosa je ostrov patřící Singapuru a je možné se tam dostat taxíkem, trajektem, lanovkou či autobusem. Na ostrově je možné navštívit mimo dlouhé písčité pláže také různé atrakce – muzeum voskových figurín s názvem Images of Singapore a Underwater World, který se nachází pod mořskou hladinou a poskytne návštěvníkům pohled na nejrůznější mořské živočichy.

  Ostrov Saint John

  Ostrov 50 minut plavby vzdálený od Singapuru je ukázkou naprostého klidu. Ostrov je neobydlený a nenachází se na něm žádné obchody ani zázemí pro turisty. Ale naopak nabízí krásné dlouhé písečné pláže a dokonalý klid. Na ostrov je možné se dostat lodí v rámci výletu také na další ostrov přibližně za 300 kč,-.

Celková cena