Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Singapuru 2024 – v prodeji

Marina Bay Street Circuit

Termín 22.09.2024
 • Výběr vstupenek

  Výběr vstupenek

  Pit Grandstand Info Cena  
  Pit Grandstand - pá - ne 27 200 Kč
  Super Pit Info Cena  
  Super Pit - pá - ne 39 900 Kč
  Turn 1 Info Cena  
  Turn 1 - pá - ne 27 200 Kč
  Turn 2 Info Cena  
  Turn 2 - pá - ne 27 200 Kč
  Connaught Info Cena  
  Connaught - pá - ne 12 750 Kč
  Padang Info Cena  
  Padang - pá - ne 12 750 Kč
  Orange Empress Info Cena  
  Orange Empress - pá - ne 12 750 Kč
  Bayfront Info Cena  
  Bayfront - pá - ne 24 700 Kč
  General Admission Info Cena  
  General Admission - pá - ne 13 250 Kč
  Republic Info Cena  
  Republic - pá - ne 16 700 Kč

  Obecné informace:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print) nejpozději 5-7 dní před konáním akce.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění vstupenek.

  Dětské vstupenky:

  Dětem  mladším sedmi let není umožněn vstup do areálu Singapore Grand Prix. Děti v doprovodu rodiče od 7 do do 12 ti let mají vstup na místa General Admission zdarma. Dětské vstupenky na tribuny nejsou vydávany.

  Specifikace vstupenek

  Combination package Pit

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Padang
  • sobota – Stamford
  • neděle – Pit Grandstand

  Combination package Padang

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Stamford
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – Padang

  Combination package Premier Walkabout

  • vstupenka do 2 různých sektorů
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – General Admission

  Combination package Stamford

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Padang
  • neděle – Stamford

  Souhrn ceny

  0x vstupenka  Kč
  Celková cena  Kč
 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.


  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?
  Nejlépe při zahájení prodeje, což je mnohdy již 12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun, neboť některé Grand Prix mají cenová pásma, v nichž se cena vstupenek s blížícím se termínem závodu postupně zvyšuje. Další Velké ceny zvyšují cenu podle vyprodanosti tribun. Čím méně míst, tím je cena vyšší. V tomto případě už dobu do konání závodu neřeší.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku?
  Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu formule 1. Přesto pár zájezdů, které již cenu vstupenky zahrnují, nabízíme. U nich si však logicky nemůžete příliš vybírat, kde u trati budete sedět.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky?
  Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou?
  Ano. U některých Grand Prix, např. GP Rakouska nebo GP Maďarska, jsou zájezdy s vlastní dopravou součástí nabídky. U dalších závodů vám na vyžádání zajistíme ubytování, vstupenku, transfery na okruh nebo asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?
  Ano u vybraných autobusových zájezdů.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky?
  Ano, většinou je sleva ve výši 50 % ceny dospělé vstupenky. Pořadatelé Grand Prix Rakouska a Maďarska poskytují slevu až 90 %. Některé okruhy umožňují vstup dětí do 7 let zdarma na vstupenku General Admission.

  Můžeme získat dárkový voucher?
  Ano, na vyžádání obdržíte zdarma elektronický voucher e-mailem. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele?
  Ano, vašemu zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou?
  Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli. Cena nedělní vstupenky bývá zpravidla jen o 10 % nižší než víkendová vstupenka.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe?
  Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně?
  Konkrétní místo nikoliv. Můžeme vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo přibližné místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky?
  Pořadatelé Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 7-10 dní před závodním víkendem. Vstupenky obdržíte e-mailem. Jedná se o elektronické vstupenky, které si sami vytisknete. Výjimkou je Grand Prix Monaka, kdy poštou nebo kurýrní službou obdržíte vstupenky v tištěné podobě. Od roku 2023 některé okruhy doručují vstupenky již jen prostřednictvím mobilní aplikace, kterou je nutné si nainstalovat do mobilního telefonu a aktivovat. Vstup na okruh je pak prostřednictvím QR kódu ve vaší mobilní aplikaci příslušné Grand Prix.

  Co jsou vstupenky General Admission?
  Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)?
  Ano. Některé okruhy toto umožňují, na základě zakoupené víkendové vstupenky zdarma (GP Abu Dhabi, GP Španělska), nebo za poplatek a to ve čtvrtek. V případě zakoupení VIP Hospitality vstupenek je pak návštěva pit lane součástí různých balíčků od pátku do neděle.

  Mohu navštívit paddock F1?
  Ano, v případě zakoupení vstupenek VIP Hospitality a balíčků jako např. Paddock Club, Champions Club nebo Legend. Ceny těchto balíčku jsou však velmi vysoké, většinou od 100 000 Kč.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať?
  Ano, toto je možné na některých okruzích jsou jsou Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchamps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu?
  Nápoje většinou nikoliv, ale někde je povoleno menší množství, alkohol však nikdy. Svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu?
  Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou často závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuální realita F1, jízda na simulátoru F1 a další atrakce). Součástí závodů jsou i hudební koncerty světových hvězd. Nabídka a program se liší podle místa konání Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

  Aktualizováno leden 2024

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 61
  • Délka závodu: 308,706 km
  • Divácká kapacita: 110000
  • První GP: 2008
  • Délka okruhu: 5,063 km
  • Traťový rekord: 1:41,905 – Kevin Magnussen (2018)

  Popis okruhu:

  Trať byla vytvořena v roce 2008 a do historie závodů F1 vstoupila první Velkou cenou pod umělým osvětlením. Pod mrakodrapy nejvýznamnějšího asijského finančního centra se pod potemnělou oblohou rozzářila bílá stužka ve tvaru osmičky. Trať osvětluje 230 sloupů s 1 600 světelnými projektory, jež dosahují čtyřnásobné intenzity, než běžná světla na fotbalových stadionech.

 • Program

  20. 9. pátek

  • 11:30 – 12:30 první měřený trénink formule 1
  • 15:00 – 16:00 druhý měřený trénink formule 1

  21. 9. sobota

  • 17:30 – 18:30 třetí měřený trénink formule 1
  • 21:00 – 22:00 kvalifikace

  22. 9. neděle

  • 20:00 – 22:00 závod GP Singapuru 2023 formule 1

  Po celý víkend probíhají doprovodné programy formule 2, formule 3 a Porsche Supercup. Podrobný program bude zveřejněn týden před Grand Prix F1 2023.

 • Destinace

  Singapur

  Singapur je městský stát v JV Asii ležící na stejnojmenném ostrově severně od Malajského poloostrova. Od pevniny ho odděluje Johorská úžina, která je široká asi 1km. Ostrov je převážně rovinatý – nejvyšší kopec je Bukit Timah s 166m.n.m. Kromě hlavního ostrova pod Singapurskou republiku spadá také více než 60 malých ostrovů a ostrůvků v okolí. Singapur kdysi kritizovaný jako nudný se během posledních let proměnil v jedno z nejmodernějších a nejdynamičtějších měst jihovýchodní Asie. Snoubení různých kultur, kuchyní a architektonických stylů má za následek rozmanitost města která je vidět na první pohled a to hlavně díky netradičním stavbám. Turismus se zde rozvíjí mílovými kroky a nákupní centra stejně jako hlavní ulice, restaurace a bary podél pobřeží. Ambice města aby se počet turistů ještě zvýšil je patrná i z množství 4-5* hotelů které se tu nachází.  Fakt, že je toto město kosmopolitní a je zde velké množství restaurací znamená, že tu můžete ochutnat nespočet  různých kuchyní a za kvalitní jídlo ani nemusíte zaplatit extrémně vysoké částky.  Singapur je také bezpečné místo – kriminalita je tu velmi nízká.

  Počasí

  Teplé a vlhké počasí s letními teplotami přes celý rok (v průměru 30°C přes den a 23°C přes noc). V Singapuru nemají jasně dané období dešťů a období sucha. Většina dešťových srážek spadne během severovýchodního monzunu (Listopad – Leden) a přeháňky jsou obvykle náhlé a silné.

  Stravování

  Singapur je pro mnoho turistů symbolem jídla. S hledáním vhodného stravovacího zařízení zde zde rozhodně nebudete mít problém. Jí se zde prakticky všude a to v kteroukoliv denní dobu. „Běžné“ jídelny jsou otevřeny nonstop a vybrat si v nich můžete z několika set jídel. Jídla v Singapuru jsou kombinací čínské, malajské, indické a západní kuchyně. Ceny jídel jsou podobné jako v ČR, počítejte však s dvojnásobnými porcemi.

  Nejlevnější ceny nabídnou již zmíněné běžné jídelny s porcí za 3–6 S$. (50 – 100 Kč). V klasických a lepších restauracích počítejte s cenou za jídlo 20–30 S$. (340  – 500 Kč).  Fast foody či restaurace ve food–courtech jsou obvykle o 3 S$ dražší než pouliční jídelny.

  Co vidět

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Singapore Botanic Garden – Jednou z největších singapurských atrakcí je 74 hektarů velká botanická zahrada, která je i se svými více než tisíci druhy orchidejí zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO.

  Orchard Road je singapurská zóna velkých hotelů a obchodních center, ale i v jejím okolí najdete celou řadu historických staveb z koloniálního období, jako například domy v malé uličce Peranakan Place, sídla bohaté singapurské šlechty nebo Prezidentský palác Istana a hinduistický chrám Chettiar.

  Chinatown – čínská čtvrť – nachází se zde mimo nespočet čínských obchodů také nejstarší hokkienský chrám Thain Hock Keng Temple a nejstarší hinduistický chrám v Singapuru Sri Mariamman Temple

  Little India – indická čtvrť – je plná exotických obchodů vhodných pro nákup netradičních suvenýrů. Ve čtvrti se nachází také chrám tisíce světel s 15 metrů vysokou sochou Budhy.

  Marina Bay Sands – v 57. patře se nachází rozlehlá terasa a také se zde nachází pravděpodobně nejatraktivnější bazén světa, který končí přímo na hraně a je z něj neuvěřitelný výhled na město.

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Tip na celodenní výlet

  Ostrov Sentosa

  Sentosa je ostrov patřící Singapuru a je možné se tam dostat taxíkem, trajektem, lanovkou či autobusem. Na ostrově je možné navštívit mimo dlouhé písčité pláže také různé atrakce – muzeum voskových figurín s názvem Images of Singapore a Underwater World, který se nachází pod mořskou hladinou a poskytne návštěvníkům pohled na nejrůznější mořské živočichy.

  Ostrov Saint John

  Ostrov 50 minut plavby vzdálený od Singapuru je ukázkou naprostého klidu. Ostrov je neobydlený a nenachází se na něm žádné obchody ani zázemí pro turisty. Ale naopak nabízí krásné dlouhé písečné pláže a dokonalý klid. Na ostrov je možné se dostat lodí v rámci výletu také na další ostrov přibližně za 300 kč,-.

Celková cena