Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
17.09.2023

Grand Prix Singapuru 2023 – v prodeji

Marina Bay Street Circuit

 • Varianta: Letecky (Praha)
 • Odlet: 13.09.2023 10:00 Návrat: 18.09.2023 18:00

Vážení klienti zájezd není v prodeji.

O datu jeho zahájení vás budeme informovat.

Chci zaslat informaci o zahájení prodeje:

Budeme Vás kontaktovat, děkujeme za váš zájem.

 • Informace o zájezdu

  Cena zahrnuje:

  • zpáteční leteckou dopravu Praha – Singapur, v turistické třídě včetně všech poplatků s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji (SAE)
  • 5 nocí ubytování  ve dvoulůžkových pokojích ve ***hotelu v Singapuru
  • 5x snídani
  • 2x transfery letiště – hotel
  • českého delegáta
  • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Fakultativní služby:

  • víkendová vstupenka na pátek, sobotu a neděli dle vlastního výběru
  • cestovné pojištění a storno pojištění zájezdu včetně vstupenky
  • Výlet lodí na ostrov Saint Jihn, prohlídka ostrova, koupání (490 Kč)
  • Prohlídka dominant Singapuru s českým průvodcem
  • prodloužení pobytu na indonéském ostrově Bintan (viz. alternativní zájezd)

  Cestovní doklady: cestovní pas

  Odletové místo: Letiště Václava Havla Praha

   

  Informace k ubytování:

  J8 Hotel *** se nachází v centru Singapuru, 10 minut chůze od Mustafa centre a City Square nákupních center. Pokoje jsou vybavené klimatizací, minibarem, LCD televizí, koupelnou, wifi připojením, psacím stolem, trezorem a telefonem. Hotel nabízí i další služby jako restauraci a bar.

   

  Program zájezdu:

  středa 16.9.

  • 15:55 odlet z Prahy (Letiště Václava Havla)
  • let s přestupem v Dubaji (SAE)

  čtvrtek 17.9.

  • 15:00 přílet do Singapuru, přivítání českým delegátem na letišti, transfer do hotelu, ubytovaní v hotelu
  • informativní schůzka k programu zájezdu, volný program.

  pátek 18.9.

  • dopoledne volný program
  • odpoledne odjezd na okruh Marina Bay – první a druhý měřený trénink F1
  • alternativní program: celodenní prohlídka s českým průvodcem

  sobota 19.9.

  • dopoledne volný program
  • odpoledne odjezd na okruh Marina Bay – třetí měřený trénink a kvalifikace F1

  neděle 20.9.

  • dopoledne volný program
  • 20:00 Grand Prix Singapuru – závod formule 1

  pondělí 21.9.

  • celodenní volný program
  • alternativní program: výlet lodí na ostrov Saint John, koupání v moři
  • 22:00 hod. transfer na letiště

  úterý 22.9.

  • 1:45 odlet ze Singapuru, přestup v Duabji (SAE)
  • 13:00 přílet do Prahy

  Praha – Singapur – časový posun + 6 hod.

  Co můžete zažít navíc:

  Exklusivní pohled na formuli 1 v asijském prostředí spojenou s návštěvou Singapuru a možnosti prodloužení pobytu na rajském ostrovu Bintan v Indonesii. V Singapuru a jeho okolí se nachází nespočet atraktivit, které během svého pobytu můžete navštívit. (viz záložka „destinace“)

  Délku zájezdu, typ ubytování a služby je možné upravit dle individuálních požadavků. Cenu zájezdu může ovlivnit blížící se termínem konání akce a cena letecké dopravy.

 • Program

  30. 9. pátek

  • 12:00 – 13:00 první měřený trénink formule 1
  • 15:00 – 16:00 druhý měřený trénink formule 1

  1. 10. sobota

  • 12:00 – 13:00 třetí měřený trénink formule 1
  • 15:00 – 16:00 kvalifikace

  2. 10. neděle

  • 14:00 – 16:00 závod GP Singapuru 2022 formule 1

  Po celý víkend probíhají doprovodné programy formule 2, formule 3 a Porsche Supercup. Podrobný program bude zveřejněn týden před Grand Prix F1 2022.

 • Destinace

  Singapur

  Singapur je městský stát v JV Asii ležící na stejnojmenném ostrově severně od Malajského poloostrova. Od pevniny ho odděluje Johorská úžina, která je široká asi 1km. Ostrov je převážně rovinatý – nejvyšší kopec je Bukit Timah s 166m.n.m. Kromě hlavního ostrova pod Singapurskou republiku spadá také více než 60 malých ostrovů a ostrůvků v okolí. Singapur kdysi kritizovaný jako nudný se během posledních let proměnil v jedno z nejmodernějších a nejdynamičtějších měst jihovýchodní Asie. Snoubení různých kultur, kuchyní a architektonických stylů má za následek rozmanitost města která je vidět na první pohled a to hlavně díky netradičním stavbám. Turismus se zde rozvíjí mílovými kroky a nákupní centra stejně jako hlavní ulice, restaurace a bary podél pobřeží. Ambice města aby se počet turistů ještě zvýšil je patrná i z množství 4-5* hotelů které se tu nachází.  Fakt, že je toto město kosmopolitní a je zde velké množství restaurací znamená, že tu můžete ochutnat nespočet  různých kuchyní a za kvalitní jídlo ani nemusíte zaplatit extrémně vysoké částky.  Singapur je také bezpečné místo – kriminalita je tu velmi nízká.

  Počasí

  Teplé a vlhké počasí s letními teplotami přes celý rok (v průměru 30°C přes den a 23°C přes noc). V Singapuru nemají jasně dané období dešťů a období sucha. Většina dešťových srážek spadne během severovýchodního monzunu (Listopad – Leden) a přeháňky jsou obvykle náhlé a silné.

  Stravování

  Singapur je pro mnoho turistů symbolem jídla. S hledáním vhodného stravovacího zařízení zde zde rozhodně nebudete mít problém. Jí se zde prakticky všude a to v kteroukoliv denní dobu. „Běžné“ jídelny jsou otevřeny nonstop a vybrat si v nich můžete z několika set jídel. Jídla v Singapuru jsou kombinací čínské, malajské, indické a západní kuchyně. Ceny jídel jsou podobné jako v ČR, počítejte však s dvojnásobnými porcemi.

  Nejlevnější ceny nabídnou již zmíněné běžné jídelny s porcí za 3–6 S$. (50 – 100 Kč). V klasických a lepších restauracích počítejte s cenou za jídlo 20–30 S$. (340  – 500 Kč).  Fast foody či restaurace ve food–courtech jsou obvykle o 3 S$ dražší než pouliční jídelny.

  Co vidět

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Singapore Botanic Garden – Jednou z největších singapurských atrakcí je 74 hektarů velká botanická zahrada, která je i se svými více než tisíci druhy orchidejí zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO.

  Orchard Road je singapurská zóna velkých hotelů a obchodních center, ale i v jejím okolí najdete celou řadu historických staveb z koloniálního období, jako například domy v malé uličce Peranakan Place, sídla bohaté singapurské šlechty nebo Prezidentský palác Istana a hinduistický chrám Chettiar.

  Chinatown – čínská čtvrť – nachází se zde mimo nespočet čínských obchodů také nejstarší hokkienský chrám Thain Hock Keng Temple a nejstarší hinduistický chrám v Singapuru Sri Mariamman Temple

  Little India – indická čtvrť – je plná exotických obchodů vhodných pro nákup netradičních suvenýrů. Ve čtvrti se nachází také chrám tisíce světel s 15 metrů vysokou sochou Budhy.

  Marina Bay Sands – v 57. patře se nachází rozlehlá terasa a také se zde nachází pravděpodobně nejatraktivnější bazén světa, který končí přímo na hraně a je z něj neuvěřitelný výhled na město.

  Gardens by the Bay – Singapurská botanická zahrada 21. století, která je plná high-tech vynálezů. Součástí je Cloud Forest, který je tropickou oázou, ve které nechybí ani kompletní vodopád. Nachází se zde také OCBC Skyway, odkud se naskytne jedinečný výhled na zahrady, město i Jihočínské moře.

  Tip na celodenní výlet

  Ostrov Sentosa

  Sentosa je ostrov patřící Singapuru a je možné se tam dostat taxíkem, trajektem, lanovkou či autobusem. Na ostrově je možné navštívit mimo dlouhé písčité pláže také různé atrakce – muzeum voskových figurín s názvem Images of Singapore a Underwater World, který se nachází pod mořskou hladinou a poskytne návštěvníkům pohled na nejrůznější mořské živočichy.

  Ostrov Saint John

  Ostrov 50 minut plavby vzdálený od Singapuru je ukázkou naprostého klidu. Ostrov je neobydlený a nenachází se na něm žádné obchody ani zázemí pro turisty. Ale naopak nabízí krásné dlouhé písečné pláže a dokonalý klid. Na ostrov je možné se dostat lodí v rámci výletu také na další ostrov přibližně za 300 kč,-.

 • Průvodce

  Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.

   

  Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?  Nejlépe při zahájení prodeje což je zpravidla12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun.

  Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku? Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu Grand Prix. Výjimkou jsou zájezdy Prima Complet, které již cenu vstupenky zahrnují.

  Je možné objednat zájezd bez vstupenky? Ano.

  Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou? Ano. Zajistíme vám ubytování, vstupenku, v některých případech nabídneme sobotní transfer na okruh a asistenci českého delegáta v místě pobytu.

  Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?  Ano.

  Je poskytována sleva na dětské vstupenky? Ano, zpravidla to bývá 50% ceny dospělé vstupenky, ale například děti do 14 ti let mají vstup na Grand Prix Rakouska zdarma.

  Můžeme získat dárkový voucher? Ano, tištěný stojí 120 Kč, elektronický jenž obdržíte e-mailem je zdarma. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

  Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele? Ano, vašemu  zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

  Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou? Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli.

  Budu mít místa na tribuně vedle sebe? Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

  Mohu si vybrat místo na tribuně? Konkrétní místo nikoliv. Můžeme Vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo toto místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

  Kdy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 14 dní před závodem, kdy je obdržíte poštou jako cenné psaní. Klienti leteckého a autobusového zájezdu vstupenky obdrží při odletu nebo odjezdu.

  Co jsou vstupenky General Admission? Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

  Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)? Většinou ano, na základě víkendové vstupenky je to možné ve čtvrtek v podvečer před závodním víkendem a to zdarma. Některé okruhy mají pro tuto návštěvu svá omezení a specifika.

  Mohu v pátek navštívit i jiné tribuny než tribunu, kde mám své místo? Ano, některé okruhy toto umožnují.

  Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať? Ano, toto je možné např. na okruzích  Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

  Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu? Nápoje nikoliv,  svačinu v malém množství ano.

  Co mohu zažít o závodním víkendu? Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou i závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuálni realita, trenažery F1a další). Součástí závodů jsou i koncerty světových hvězd. Nabídka a program je různá podle místa konaní Grand Prix.

   

  Další podrobné odpovědi naleznete v našem průvodci Grand Prix.

  Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
  tel. 222 511 548

 • Informace o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 61
  • Délka závodu: 308,706 km
  • Divácká kapacita: 110000
  • První GP: 2008
  • Délka okruhu: 5,063 km
  • Traťový rekord: 1:41,905 – Kevin Magnussen (2018)

  Popis okruhu:

  Trať byla vytvořena v roce 2008 a do historie závodů F1 vstoupila první Velkou cenou pod umělým osvětlením. Pod mrakodrapy nejvýznamnějšího asijského finančního centra se pod potemnělou oblohou rozzářila bílá stužka ve tvaru osmičky. Trať osvětluje 230 sloupů s 1 600 světelnými projektory, jež dosahují čtyřnásobné intenzity, než běžná světla na fotbalových stadionech.

 • Informace o pojištění

  Sazebník cestovního pojištění pro účastníky zájezdu – 2021

  Ke stažení - cestovní pojištění a připojištění online

  Typ pojištění Grand Prix – Evropa (EU)  Grand Prix – Evropa (GB, Ázerbájdžán)  Grand Prix – Svět 
  dospělý dítě do 15ti let dospělý dítě do 15ti let dospělý dítě do 15ti let
  A30 45 Kč 30 Kč 60 Kč 40 Kč 80 Kč 60 Kč
  A60 60 Kč 40 Kč 90 Kč 60 Kč 110 Kč 75 Kč
  A90 75 Kč 45 Kč 100 Kč 65 Kč 140 Kč 95 Kč
  A30 Pandemic 70 Kč 50 Kč 100 Kč 70 Kč 150 Kč 110 Kč
  Uvedené ceny jsou za jeden den pojištění

   

  Nový balík pojištění A30 PANDEMIC

  s rozšířeným krytím nákladů spojených s onemocněním klasifikovaným Světovou zdravotnickou organizací jako epidemie/pandemie nebo s podezřením na toto onemocnění (např. COVID-19), a to i v zemích, které byly Ministerstvem zahraničních věcí České republiky nebo jiným orgánem státní správy označeny jako rizikové, rozšiřující základní balík A30 o následující rizika:

  Balík pojištění A30 PANDEMIC se vztahuje na všechny země světa v souladu se zvolenou územní platností pojištění, a to bez ohledu na epidemiologickou situaci v cílové nebo tranzitní zemi.

  Nárok na pojistné plnění z pojištění PANDEMIC vznikne za podmínky, že:

  – vycestování nastalo z území České republiky nebo z krajiny trvalého pobytu pojištěného a v době platnosti pojistné smlouvy. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění.

  – škodová událost byla hlášena pojistiteli nebo poskytovateli asistenčních služeb (Eurocross Assistance Czech Republic) nejpozději 24 hodin po vzniku podezření, resp. po nařízení karantény z důvodu podezření na onemocnění klasifikované Světovou zdravotnickou organizací jako epidemie / pandemie. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění

  Upozornění: Balík pojištění A30 PANDEMIC nelze sjednat pro osobu nad 70 let. Balík pojištění A30 PANDEMIC nelze sjednat, pokud by pojištěná osoba v den začátku pojištění (platnost pojištění od) dovršila 70 let.

  Pojištění PANDEMIC_klient PI_2021

  Baliky zahrnují pojištění zrušení objednaných služeb v případě onemocnění, úrazu, živelné události a trestného činu.

  Balík pojištění A30 – 80% stornopoplatku, max 30 000 Kč / 1 os., celkem max. 90 000 Kč

  Balík pojištění A60 – 80% stornopoplatku, max 60 000 Kč / 1 os., celkem max. 180 000 Kč

  Balík pojištění A90 – 80% stornopoplatku, max 90 000 Kč / 1 os., celkem max. 270 000 Kč

   

  Baliky zahrnují pojištění zrušení objednaných služeb v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby

  Balík pojištění A30 – 100% stornopoplatku, max 30 000 Kč / 1 os., celkem max. 90 000 Kč

  Balík pojištění A60 – 100% stornopoplatku, max 60 000 Kč / 1 os., celkem max. 180 000 Kč

  Balík pojištění A90 – 100% stornopoplatku, max 90 000 Kč / 1 os., celkem max. 270 000 Kč

   

 • Varianta: Letecky (Praha)
 • Odlet: 13.09.2023 10:00 Návrat: 18.09.2023 18:00