Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Grand Prix Las Vegas 2023 – vstupenky

Exklusivní návštěva v týmu McLaren při Grand prix Las Vegas. Lando Norris a Oscar Piastri.

Official McLaren F1 Team merchandise exclusively for the Las Vegas Grand Prix

East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE)

PG1 – Tribuna

3 denní vstupenka pro všechny věkové kategorie. All inclusive stravování a nealkoholické nápoje. Vstupenka umožňuje přístup pouze do East Harmon Zone

Alokace na tribunu PG1/1.1 nyní budou zahrnovat přístup k našemu zahajovacímu ceremoniálu, který se bude konat ve středu 15. listopadu, tribuna PG1/1.1 bude 4denní vstupenkou.

Oslavy se budou konat podél startovního roštu, včetně bohatého doprovodného programu a živé hudby. V den oslav budete mít stejné obsazení sedadel a bezplatné jídlo a nealkoholické nápoje dostupné v zóně East Harmon.

Podrobnosti o zahajovacím ceremoniálu, včetně úplného konečného harmonogramu akcí a zábavy, budou k dispozici v nadcházejících měsících.

Tato sekce přináší fanouškovi podívanou na startovní/cílovou čáru – od startu startovního roštu při zhasnutých světlech až po průjezd pod šachovnicovou vlajkou vítěze Grand Prix. Uvidíte nájezd do první zatáčky a získáte pohled do zákulisí boxové uličky a týmových garáží. V rámci balíčku McLaren Grandstand navíc obdržíte exkluzivní čepici McLaren, kterou budete týmu v den závodu projevovat podporu!

Více informací a objednat