Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Informace k objednaným zájezdům a vstupenkám na F1 v roce 2020. Kalendář F1 2020.

Vážené dámy a Vážení pánové,  milí klienti,

vedení formule 1 společně s FIA a promotéry závodů Grand Prix uveřejnilo nový kalendář letní části sezony formule 1 2020. V Evropě se tak od července do září uskuteční osm závodů formule 1. Vzhledem k bezpečnostním opatřením způsobených pandemií viru Covid-19 se všechny evropské závody formule 1 budou konat bez účasti diváků – fanoušků F1.

Tato bezprecedentní situace zasáhla pořadatele závodů, prodejce vstupenek, hoteliéry, letecké společnosti, autobusové dopravce i cestovní kanceláře z celého světa. Vzniklou situaci řešíme stejným způsobem jako jiné evropské cestovní kanceláře specializované na formuli 1. Sdělujeme vám tak, že všechny evropské zájezdy na F1 jsou přeloženy na rok 2021. Veškeré služby a smluvní podmínky zůstávají v platnosti. Objednané vstupenky zůstávají v platnosti pro rok 2021. Dětské vstupenky do 14 let zůstávají v platnosti i když věk dětí překročí v roce 2021 věk 14 let. Doplatek k zájezdům budete hradit až v roce 2021 – měsíc před odjezdem nebo odletem na zájezd. Toto rozhodnutí vám bude potvrzeno zasláním smluvního dodatku k vašim objednávkám vstupenek a smlouvám o zájezdu v červnu a červenci letošního roku.

Kalendář mimoevropských závodů by měl být zveřejněn F1 a potvrzen FIA na přelomu července a srpna letošního roku. Klienty těchto zájezdů i klienty zakoupených vstupenek budeme informovat hned, jak budou nová rozhodnutí potvrzena.

Přejeme vám pevné zdraví a věříme, že náš oblíbený sport – formule 1, se nám brzy vrátí. Nejen na televizní obrazovce, ale s tou úžasnou atmosférou a vaší přítomností na okruzích Grand Prix. V této bezprecedentní situaci si vás dovolíme poprosit o trpělivost. Jsme v tom s vámi a pro vás.

Team Prima Italia

Oficiální kalendář FIA F1 – léto 2020
# Datum Název Země Okruh TV
1 5. července Grand Prix Rakouska Rakousko Red Bull Ring Sport 2
2 12. července Grand Prix Štýrska Rakousko Red Bull Ring Sport 2
3 19. července Grand Prix Maďarska Maďarsko Hungaroring Sport 2
4 2. srpna Grand Prix Velké Británie Velká Británie Silverstone Sport 2
5 9. srpna Výroční Grand Prix 70 let F1 Velká Británie Silverstone Sport 2
6 16. srpna Grand Prix Španělska Španělsko Circuit Catalunya Sport 2
7 30. srpna Grand Prix Belgie Belgie Spa-Francorchamps Sport 2
8 6. září Grand Prix Itálie Itálie Monza Sport 2
Závody se uskuteční za přísných bezpečnostních podmínek pro týmy, jezdce a pořadatele. S přítomností jediného televizního štábu F1, omezeným počtem novinářů a bez přítomnosti diváků.