Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Průvodce

Rychlé otázky a odpovědi před nákupem zájezdu nebo vstupenky.


Kdy objednat zájezd nebo koupit vstupenku?
Nejlépe při zahájení prodeje, což je mnohdy již 12 měsíců před konáním Grand Prix. Včasným nákupem ušetříte i tisíce korun, neboť některé Grand Prix mají cenová pásma, v nichž se cena vstupenek s blížícím se termínem závodu postupně zvyšuje. Další Velké ceny zvyšují cenu podle vyprodanosti tribun. Čím méně míst, tím je cena vyšší. V tomto případě už dobu do konání závodu neřeší.

Proč cena zájezdu nezahrnuje vstupenku?
Je to z důvodu velkého cenového rozdílu různých typů vstupenek.  Můžete si tak podle ceny vybrat sami své místo na okruhu formule 1. Přesto pár zájezdů, které již cenu vstupenky zahrnují, nabízíme. U nich si však logicky nemůžete příliš vybírat, kde u trati budete sedět.

Je možné objednat zájezd bez vstupenky?
Ano.

Je možné objednat zájezd s vlastní dopravou?
Ano. U některých Grand Prix, např. GP Rakouska nebo GP Maďarska, jsou zájezdy s vlastní dopravou součástí nabídky. U dalších závodů vám na vyžádání zajistíme ubytování, vstupenku, transfery na okruh nebo asistenci českého delegáta v místě pobytu.

Poskytujete věrnostní a dětské slevy na zájezd?
Ano u vybraných autobusových zájezdů.

Je poskytována sleva na dětské vstupenky?
Ano, většinou je sleva ve výši 50 % ceny dospělé vstupenky. Pořadatelé Grand Prix Rakouska a Maďarska poskytují slevu až 90 %. Některé okruhy umožňují vstup dětí do 7 let zdarma na vstupenku General Admission.

Můžeme získat dárkový voucher?
Ano, na vyžádání obdržíte zdarma elektronický voucher e-mailem. Voucher je vystaven na jméno obdarovaného.

Je možné využít fondu (FKSP, nebo jiného) zaměstnavatele?
Ano, vašemu zaměstnavateli vystavíme fakturu a on vám zaplatí zájezd nebo vstupenku na Grand Prix.

Jaký je rozdíl mezi víkendovou a nedělní vstupenkou?
Vstupenky jsou vždy celodenní, nedělní vstupenka je tak na celý nedělní program. Víkendová pak na pátek, sobotu i neděli. Cena nedělní vstupenky bývá zpravidla jen o 10 % nižší než víkendová vstupenka.

Budu mít místa na tribuně vedle sebe?
Ano. Vstupenky jsou číslované, máte přidělené (vaše) konkrétní místo na tribuně.

Mohu si vybrat místo na tribuně?
Konkrétní místo nikoliv. Můžeme vám po specifikaci místa např. nahoře, dole, vlevo nebo vpravo přibližné místo zajistit. Není však garantováno. Přidělení konkrétního místa je plně na rozhodnutí pořadatele Grand Prix.

Kdy obdržím vstupenky?
Pořadatelé Grand Prix vstupenky distribuují zpravidla 7-10 dní před závodním víkendem. Vstupenky obdržíte e-mailem. Jedná se o elektronické vstupenky, které si sami vytisknete. Výjimkou je Grand Prix Monaka, kdy poštou nebo kurýrní službou obdržíte vstupenky v tištěné podobě. Od roku 2023 některé okruhy doručují vstupenky již jen prostřednictvím mobilní aplikace, kterou je nutné si nainstalovat do mobilního telefonu a aktivovat. Vstup na okruh je pak prostřednictvím QR kódu ve vaší mobilní aplikaci příslušné Grand Prix.

Co jsou vstupenky General Admission?
Jedná se o vstupenky na travnaté plochy (místa na stání) okolo okruhu. Zpravidla jsou to nejlevnější vstupenky.

Mohu navštívit pit lane (boxovou uličku)?
Ano. Některé okruhy toto umožňují, na základě zakoupené víkendové vstupenky zdarma (GP Abu Dhabi, GP Španělska), nebo za poplatek a to ve čtvrtek. V případě zakoupení VIP Hospitality vstupenek je pak návštěva pit lane součástí různých balíčků od pátku do neděle.

Mohu navštívit paddock F1?
Ano, v případě zakoupení vstupenek VIP Hospitality a balíčků jako např. Paddock Club, Champions Club nebo Legend. Ceny těchto balíčku jsou však velmi vysoké, většinou od 100 000 Kč.

Mohu se po konci závodu dostat na závodní trať?
Ano, toto je možné na některých okruzích jsou jsou Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchamps nebo na okruhu Catalunya v Barceloně.

Mohu si do areálu okruhu vzít své pití nebo svačinu?
Nápoje většinou nikoliv, ale někde je povoleno menší množství, alkohol však nikdy. Svačinu v malém množství ano.

Co mohu zažít o závodním víkendu?
Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule 1. Součástí programu jsou často závody formule 2, formule 3 a seriál Porsche Super cup. Navštívit můžete FAN ZONU formule 1, kde se konají podpisové akce, aktivity pro fanoušky (výměna kol na voze F1, virtuální realita F1, jízda na simulátoru F1 a další atrakce). Součástí závodů jsou i hudební koncerty světových hvězd. Nabídka a program se liší podle místa konání Grand Prix.

Nevíte si rady? Zavolejte, rádi poradíme.
tel. 222 511 548

Aktualizováno leden 2024

  • 100% garance doručení vstupenek
  • Autorizovaný prodejce vstupenek
  • Exkluzivní nabídka VIP vstupenek
  • 9 klientů z 10 doporučuje naše služby
  • Ověřená kvalita služeb od roku 2007
  • Partner okruhů Grand Prix F1