Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

LAST MINUTE! Imola – GP Emilia-Romagna. 18. 5 – 22. 5. Autobusem, nebo vlastní dopravou od 10 350 Kč.

Legendární Imola je tahákem nejen pro fanoušky, ale i pro piloty. Jezdí se zde proti směru hodinových ručiček a pocity z jízdy jsou prý nejlepší, jaké ve formuli 1 jde zažít. Piloti, a zejména ti mladší vychovaní na simulátorech, musí počítat se štěrkovými zónami v těsné blízkosti trati, což je velkou výzvou i pro ty zkušenější. Pokud jste fanoušek Ferrari, není lepšího místa, kam zavítat.

Autobusový zájezd zahrnuje dopravu  (můžete se vydat i vlastním autem), transfery na okruh v Imole, dvě noci ubytování na pobřeží Jaderského moře, polopenzi (snídaně a tříchodová večeře) a služby českého delegáta po celou dobu zájezdu. Na výběr máte z několika druhů vstupenek na tribuny, nebo vstupenku General Admission na zelené plochy okolo okruhu. * do vyprodání.

Objednat zájezd: zde

Objednat vstupenky: zde

Air show, F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 24, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)

#16 Charles Leclerc (MCO, Scuderia Ferrari), F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 24, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)

Spectators, F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 23, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)